Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Aycan Yanaç: Biliyorum biraz geç…
Survivor Aycan Yanaç: Biliyorum biraz geç…
Survivor'a veda ettikten sonra sessizliğe gömülen Aycan Yanaç sosyal medya paylaşımıyla dikkat çekti. Elendikten sonra adayla ilgili bir yorum yapmayan Aycan kendisini destekleyenlere teşekkür etti.
Magazin 11 Haziran 2020 - 09:23

Kısa bir süre önce Survivor’daki yatak odasını takipçilerine gösteren Aycan Yanaç’tan yeni bir açıklama geldi. Yarışmada çekilmiş bir karesiyle sosyal medya üzerinden sevenlerini selamlayan Aycan Yanaç, şu ifadeleri kullandı:

*Biliyorum biraz geç bir paylaşım oldu ama bundan sonra hep beraber olacağız. Benim için çok güzel şeyler yapmışsınız. Hepinize minnettarım. Ben iyiyim, keyfim yerinde. Sizlerle çok daha iyi olacağım.

*Hayalimi gerçekleştirmek için çıktığım Survivor'da maalesef mücadelem bitti, hayırlısı buymuş demek ki fakat artık sizlerle beraber olacağım için mutluyum. Adada kalan arkadaşlarıma başarılar dilerim, umarım hak eden şampiyonluğu alır. Bu eğlenceli ve zorlu tecrübeyi bana yaşama fırsatı veren Acun Ilıcalı ve ekibine gerçekten çok teşekkür ederim.
Acun Ilıcalı’dan olay sözler! ‘Aycan’ı yakın arkadaşı bitirdi’Acun Ilıcalı’dan olay sözler! ‘Aycan’ı yakın arkadaşı bitirdi’

*Ben orada yarışırken desteğini üzerimden çekmeyen herkese çok teşekkürler, bunu her daim hissettim. Siz olmasaydınız benim mücadelemin anlamı kalmazdı çünkü. Umarım içinde bulunduğumuz pandemi süreci biter ve eski hayatımıza geri dönebiliriz çünkü geri dönünce yapacak çok şey var!”