Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Berna Canbeldek kimdir? İşte Berna Canbeldek hakkında merak edilenler…
Survivor Berna Canbeldek kimdir? İşte Berna Canbeldek hakkında merak edilenler…
Survivor 2014'de Sahra ile yaptığı kavga nedeniyle diskalifiye olan Berna Canbeldek, eski adıyla All Star şimdiki adıyla Ünlüler takımına dahil oldu. Survivor 2018'e katılacan isim Berna Canbeldek oldu. Yetenek Sizsiniz Türkiye 2012-2013 finaline ve Survivor 2014 & 2015 Ünlüler-Gönüllüler programlarına da katılan Berna Canbeldek kimdir?
Magazin 5 Nisan 2018 - 17:23

Acun Ilıcalı Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Survivor 2018 All Star takımına sakatlanan Ecem'in yerine Berna Canbeldek dahil olmuştur, kendisine başarılar diliyorum” ifadelerini kullanarak yeni yarışmacıyı açıklamıştı. Peki yarışmaya dahil olan Survivor Berna kimdir, nereli? İşte Berna Canbeldek hakkında tüm merak edilenler…

SURVİVOR BERNA CANBELDEK KİMDİR?

Survivor All Star yarışmasında yer alacak olan Berna Canbeldek 1989 yılında dünyaya gelmiştir. State School of Ballet and Acrobatics Berlin ve Transform Acting School Berlin’de eğitim alan Canbeldek dans, akrobasi, şarkı söylemek, piyano, at binme ve inline skates ile ilgilenmektedir. Türkiye’den Almanya’ya göç eden ailesiyle birlikte Berlin’de yaşamaktadır.

2012 yılında Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılan ve geniş kitleler tarafından tanınan Berna Canbeldek, Survivor 2014 & 2015 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına da katılmış ve buradaki performansı ile dikkatleri üzerine çekmişti. Survivor 2014’de Sahra ile arasında çıkan kavganın ardından Berna diskalifiye olarak adadan ayrılmıştı.

İyi derecede Almanca, Hollandaca ve İngilizce konuşan Berna Canbeldek, 2017 yılında Acun Ilıcalı tarafından hazırlanıp sunulan Boxun Yıldızları’nda ring’e çıkmıştır.

DEĞİŞİMİ İLE SURVİVOR BERNA İNSTAGRAM’I SALLADI

Survivor yarışması sonrasında ünü artan Berna Canbeldek İnstagram’da yaptığı fotoğraf paylaşımlarıyla sosyal medyayı sallamıştı.

100 bini aşkın takipçisi bulunan Survivor Berna’nın fotoğraflarına beğeni yağıyor.