Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Birsen Bekgöz kimdir? İşte Birsen Bekgöz hakkında merak edilenler…
Survivor Birsen Bekgöz kimdir? İşte Birsen Bekgöz hakkında merak edilenler…
Survivor 2018'de Gönüllüler takımı için yarışan Birsen Bekgöz, en çok merak edilen yarışmacılar arasında yer alıyor. Bacak kasları ve İnstagram paylaşımlarıyla gündeme gelen Birsen Bekgöz kimdir, kaç yaşında? İşte Survivor Birsen Bekgöz'ün bilinmeyenleri...
Magazin 5 Nisan 2018 - 17:08

Survivor Gönüller takımının iddialı isimlerinden biri olan Birsen Bekgöz merak edilen yarışmacıların başında geliyor. Survivor Gönüllüler takımında yer alan Birsen Bekgöz, kısa mesafe koşucusu olup 3 kez Türkiye rekoru kırmıştır. Survivor gönüllüler takımında dikkat çeken isimlerden olan Birsen Bekgöz’ün dikkat çekici fiziği izleyiciler tarafından merakla karşılandı. İşte Survivor Birsen Bekgöz kimdir sorusunun yanıtı ve merak edilenler…

MİLLİ KOŞUCU BİRSEN

Türkiye'nin milli koşucularından biri olan Birsen Bekgöz, üç Türkiye rekorunun sahibi. Kariyeri boyunca birçok kez Türkiye Şampiyonluğu yaşayan Birsen Bekgöz, 200 metrede 2004 ve 2005, 400 metre engellide 2004, 2006, 2010 ve 2013 yıllarında zirvede yer alan isim oldu. 2004 yılında Cezmi Or Kupası'nda 400 metre engellide altın madalya kazanan Birsen Bekgöz, İspanya'nın Almeria kentinde 2005 yılında düzenlenen Akdeniz Oyunları'nda 200 metre, 400 metre engelli, 4×100 metre bayrak koşusu ve 4×400 metre bayrak koşusu dallarında yarıştı.
birsen-bekgoz-1

BİRSEN BEKGÖZ KİMDİR?

Birsen Bekgöz, 18 Ekim 1980 tarihinde Almanya'nın Berlin şehrinde doğdu. Bekgöz aslen Ankara'lı. Enka’nın kısa mesafe koşucularından olan Birsen Bekgöz, lisansını Kıbrıs’ta bulunan Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde tamamladı. Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanan Birsen Bekgöz, sportmen kişiliğini gözler önüne seren karelerin yanı sıra sık sık kızıyla çekilmiş fotoğrafını paylaşıyor. Takımındaki diğer isimler gibi oldukça iddialı olan Birsen Bekgöz “Kendimi aşmaya gidiyorum.” Sözleriyle kendi amacını ifade etmişti.