Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor bitti Nagihan Karadere ilk paylaşımını böyle yaptı
Survivor bitti Nagihan Karadere ilk paylaşımını böyle yaptı
Survivor 2018'de Adem ile son ikiye kalan Nagihan Karadere, sosyal medyadan kızıyla fotoğrafını paylaşarak kendisini destekleyenlere teşekkür etti.
Magazin 1 Temmuz 2018 - 19:03

Survivor 2018’e All Star takımında “Hazır olun parkurun kraliçesi geliyor” sloganıyla katılan ve Adem’le son ikiye kalan Nagihan, Instagram hesabından kendisini destekleyen sevenlerine teşekkür etti.

“TEK MUTLULUĞUM KIZIMA KAVUŞMUŞ OLMAK”

Kızı çektirdiği havuz pozunu paylaşan Nagihan altına şu notu düştü: Şuan tek mutluluğum kızıma kavuşmuş olmam. Survivor dünyanın en zor yarışması. Yarış parkurunun başına her geldiğimde Allah’ım beni utandırma kazanmama yardım et şampiyon olabileyim hayalimi gerçekleştirebileyim diye hep dua ettim ve bir kez daha Kıbrıs finaline kadar sizlerin destekleriyle geldim.

“HAKKINIZI HELAL EDİN”

Maalesef hayalimi yaşayamadım. Demek ki hayırlısı böyleymiş. Beni seven destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum, Allah hepinizden bin kere razı olsun. Hakkınızı helal edin ne olur. Sizleri çok seviyorum.