Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bora Edin kimdir? Survivor Bora Edin kaç yaşında ve nereli?
Bora Edin kimdir? Survivor Bora Edin kaç yaşında ve nereli?
Bora Edin Survivor 2019 arasında en iddialı isimlerin başından geliyor. Tanıtımlarda kendilerini anlatan yarışmacılar arasında en dikkat çeken çeken isimlerden biri Bora Edin oldu. Crossfit eğitmenliği yapan Survivor 2019 yarışmacısı Bora Edin kimdir merak ediliyor. Bora Edin kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Bora Edin hakkında merak edilenler...
Magazin 2 Şubat 2019 - 15:23

Türkiye takımının dikkat çeken yarışmacılarından biri olan Bora Edin, yarışmanın takipçileri tarafından en çok araştırılan isimleri arasında yer alıyor. Survivor tanıtımlarında şampiyon olacağını iddia eden hırslı yarışmanın performansı nasıl olacağı merakla bekleniyor. Survivor Bora hakkında merak edilenler haberimizde…

survivor-bora-edin

BORA EDİN KİMDİR?

34 yaşında ve İstanbullu olan Bora Edin, crossfit eğitmenliği yapıyor.Bora Edin, spor geçmişini ve iddiasını şu sözlerle ortaya koydu: Hemen her sporu yapıyorum. Malta'da futbol oynadım Hem profesyonel hem amatör futbol oynadım. Crossfitt'de de derecelerim var. Badminton oynadım, basketbol oynadım birçok sporu yapıyorum.

Orada olmayı çok istiyorum. Birinci olursam, hırsım, pes etmemem ve centilmenliğim sayesinde olacağım. Şu an bu videoyu kim izliyorsa 2019 Survivor şampiyonunu izliyor.

Son güncelleme: 19:21 - 02.02.2019