Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor bu akşam var mı? Survivor 2018 yeni bölüm ne zaman? TV8 yayın akışı…
Survivor bu akşam var mı? Survivor 2018 yeni bölüm ne zaman? TV8 yayın akışı…
Survivor 2018'in yeni bölüm fragmanı büyük merak uyandırdı. Son olarak Adem-Turabi kavgası gündeme bomba gibi düşmüştü bu kavganın yankıları sürerken yeni fragmanda Nagihan ile Sahra birbirine giriyor. İzleyiciler Survivor bu akşam var mı sorusunun cevabını internet üzerinden araştırıyor. İşte TV8 yayın akışı...
Magazin 21 Mart 2018 - 17:48

Survivor 2018 bu akşam yayınlanacak mı? Survivor hangi günler yayınlanıyor. Adem ve Turabi arasındaki gerilim hızla artacak gibi duruyor. Öte yandan ödül oyununda bir kavga daha çıkıyor. Nagihan ile Sahra oyun sırasında birbirlerine giriyor. Survivor 2018 All Star takımına yeni yarışmacı Berna Canbeldek de dahil olacak.

Survivor'daki ödül oyunu sırasında ise Nagihan ile Sahra arasında kavga çıkıyor. Nagihan, Sahra'ya ‘Bana vurma' diyerek üzerine yürüyor. Araya giren Sema iki tarafı ayırmaya çalışıyor.

Survivor bu akşam yayınlanmayacak yeni bölüm 22 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak. Survivor, Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Cumartesi akşamları yeni bölümlerle ekranlara geliyor.