Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor bugün var mı? Survivor ne zaman, hangi günler yayınlanacak?
Survivor bugün var mı? Survivor ne zaman, hangi günler yayınlanacak?
Survivor 2018 sezona bomba gibi giriş yaptı. Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacıları kıran kırana rekabet ediyor. Yarışmalar o kadar ucu ucuna kazanılıyor ki hem yarışmacılar hem de seyirciler hop oturup hop kalkıyor. Heyecanlı bir sezon olacağını ilk bölümden kanıtlayan Survivor bugün var mı? İzleyiciler Survivor ne zaman, hangi günler yayınlanacak? diye merak ediyor...
Magazin 12 Şubat 2018 - 17:58

Acun Ilıcalı’nın sunumu ile TV 8’de yayınlanan Survivor başladı. İzleyiciler tarafından sıkı bir şekilde takip edilen programın yayın günleri merak ediliyor. Survivor bu akşam var mı? Survivor All Star Gönüllüler hangi günler yayınlanacak? İşte Survivor 2018 yayın günleri ve merak edilenler…

SURVİVOR 2018 NE ZAMAN? SURVİVOR HANGİ GÜNLER YAYINLANACAK?

Survivor, TV 8’de Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar akşamları yayınlanacağı söylentileri var. TV8 kanalının resmi internet sitesinde 13 Şubat’ta yayınlanan tanıtımda 13 Şubat Salı akşamı 3. bölümün yayınlanacağı haberi duyuruldu.

Survivor 2018’in ilk bölümünde 2 ödül birden verildi. Acun Ilıcalı ödülü, “Kazanan takım iyi adaya kaybeden takım kötü adaya gidecek. İyi olan adada Survivor tarihinde ilk defa yatak, baraka ve pirinç olacak” diyerek yarışmacılara duyurdu. Nefes kesen mücadelenin sonucunda ödülün sahibi 4 puanlık farkla belli oldu. Oyunun galibi 10-6 ile Ünlüler takımının oldu.

Survivor 2018'de iki takım, ikişer erkek yarışmacı ile mücadele etti. Kazanan takımın bütün yarışmacılarının dörder yumurta yiyeceği mücadeleyi kim kazandı?Bu hafta yumurta ödüllü olarak oynanan ancak diğer haftalar ada ödüllü oynanacak olan 2. ödülü ise 5-2 Gönüllüler kazandı.

Son güncelleme: 13:11 - 13.02.2018