Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor canlı yayınında Yusuf’un annesi fenalaştı
Survivor canlı yayınında Yusuf’un annesi fenalaştı
Survivor'da 2019 sezonunun şampiyon belli olurken, canlı yayın sırasında seyircileri endişelendiren bir olay yaşandı. Survivor Yusuf'un annesi heyecandan fenalaştı.
Magazin 1 Temmuz 2019 - 22:49

Canlı yayın sırasında Acun, yarışmacıların aileleriyle konuştu. Yusuf’un annesi Zinnet Hanım canlı yayında konuşurken fenalaştı. Bir anda yere yığılan kadın ekranları karşısında oturan milyonları ve program konuklarını heyecanlandırırken, stüdyoya sağlık ekipleri geldi. Çocuğuyla ilgili duygularını anlatırken bir hayli heyecanlanan ve bayılan Zinnet Hanım yapılan müdahale sonrasında kendisine geldi.

Verilen aradan sonra yayına dönen Acun Ilıcalı “Zinnet Hanım’ın tansiyonu düştü. Doktorlarımızın kontrolü altında.” dedi. Yusuf ise canlı yayında gözyaşlarına engel olamadı.

Yusuf Karakaya, daha önceki konuşmalarında annesine olan sevgisini sık sık dile getirmiş ve annesi ile Dominik’te ve Bodrum’da bir araya geldiklerinde gözyaşlarına boğulmuşlardı.

Son güncelleme: 09:23 - 02.07.2019