Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Cumali Akgül kimdir? Fenomen talk show programına konuk oluyor
Survivor Cumali Akgül kimdir? Fenomen talk show programına konuk oluyor
Survivor'da izleyicilerin gönlünde taht kuran Cumali Akgül bu akşam Beyaz Show'a konuk oluyor. Cumali Akgül Survivor'da kötü performansı üzerine eleştiriler alırken, kişiliği ile izleyicinin beğenisini topladı. Peki Cumali Akgül kimdir?
Magazin 20 Nisan 2018 - 14:48

Survivor’a katılması için Beyazıt Öztürk’ün ısrar ettiği Cumali Akgül bu akşam Beyaz Show’da. Iğdır’dan İstanbul’a 1600 km yol yürüyen Cumali Akgül Survivor’dan geçtiğimiz haftalarda elenmişti. İşte Cumali Akgül hakkında merak edilenler…

CUMALİ AKGÜL KİMDİR?

Cumali Akgül, Iğdır doğumlu ve 32 yaşındadır. Evli ve dört çocuk babası olan Cumali Akgül Survivor 2018 Gönüllüler takımının ilk yarışmacısıdır. Daha önce defalarca Survivor'a başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır'dan İstanbul'a 50 günlük yürüme serüveninden sonra “hayallerinizi bırakmayın inancın sonu başarıdır.” Sloganı ile gündeme oturdu.
cumali-akgul

SURVİVOR'A KATILABİLMEK İÇİN 1600 KM YÜRÜDÜ!

Survivor'a aşık olduğunu iddia eden Akgül, dün akşam Acun Ilıcalı'nın da konuk olduğu Beyaz Show'a katıldı. Beyazıt Öztürk'ün ve Beyaz Show seyircisinin ısrarına dayanamayan Acun Ilıcalı, Cumali Akgül'ü Survivor kadrosuna dahil etti.

Cumali Akgül'ün Survivor için fiziksel olarak yeterli olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk'ün ısrarlarına dayanamadı. Ilıcalı; “Cumali kardeşim o kadar yol yürümüş gelmiş. Bundan sonra yürüyen hiç kimseyi almayacağımızı garanti ederek kendisini Survivor'a almaya karar verdik.” demişti.