Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Cumali kimdir? Cumali Akgül kimdir, kaç yaşında?
Survivor Cumali kimdir? Cumali Akgül kimdir, kaç yaşında?
Survivor 2018'in Gönüllüler takımında yer alan Cumali Akgül gerek performansı gerek ise takım içerisinde yarattığı polemiklerle izleyicilerin merak ettiği isimlerden biri. Peki Cumali Akgül kimdir, kaç yaşında?
Magazin 5 Mart 2018 - 20:58

Survivor 2018 kıran kırana mücadelelere tanıklık ediyor. Gönüllüler takımında yer alan Cumali Akgül kimi zaman başarılı performansı kimi zaman ise başarısızlığı ile gündeme geliyor. İzleyiciler merak ediyor Cumali Akgül kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte ayrıntılar…

CUMALİ KİMDİR?

Cumali Akgül Iğdır doğumlu ve 32 yaşındadır. Evli ve dört çocuk babası olan Cumali Akgül Survivor 2018 Gönüllüler takımının ilk yarışmacısıdır. Daha önce defalarca Survivor'a başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır'dan İstanbul'a 50 günlük yürüme serüveninden sonra “hayallerinizi bırakmayın inancın sonu başarıdır.” Sloganı ile gündeme oturdu.

SURVİVOR'A KATILABİLMEK İÇİN 1600 KM YÜRÜDÜ!

Survivor 2018 kadrosuna dahil olmak isteyen Cumali Akgül Iğdır'dan İstanbul'a 50 gün boyunca yaklaşık 1600 km yol yürüyerek geldi. Survivor'a aşık olduğunu iddia eden Akgül, dün akşam Acun Ilıcalı'nın da konuk olduğu Beyaz Show'a katıldı. Beyazıt Öztürk'ün ve Beyaz Show seyircisinin ısrarına dayanamayan Acun Ilıcalı, Cumali Akgül'ü Survivor kadrosuna dahil etti.

Cumali Akgül'ün Survivor için fiziksel olarak yeterli olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk'ün ısrarlarına dayanamadı. Ilıcalı; “Cumali kardeşim o kadar yol yürümüş gelmiş. Bundan sonra yürüyen hiç kimseyi almayacağımızı garanti ederek kendisini Survivor'a almaya karar verdik.” demişti.