Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Dalaka kimdir? Katerina Dalaka kaç yaşında?
Survivor Dalaka kimdir? Katerina Dalaka kaç yaşında?
Survivor 2019 tüm hızıyla devam ederken yarışmaların dışında yakınlaşmalar ile de dikkat çekiyor. Son olarak Dalaka ile Atakan arasında oluşan yakınlaşma izleyicilerin dikkatini çekti. Performansı ile en başarılı yarışmacıların başında yer alan Survivor Dalaka kimdir araştırılıyor.
Magazin 7 Nisan 2019 - 20:03

Dalaka geçen sezon Survivor Yunanistan’da fırtına gibi esmesinin ardından bu sezon sonradan dahil olduğu Survivor 2019’da da performası ile parmak ısırtıyor. Son dönemde Survivor Atakan’a karşı ilgisi ile de dikkat çeken Survivor Dalaka kimdir merak ediliyor. İşte, Survivor Katerina Dalaka hakkında merak edilenler…

SURVİVOR KATERİNA DALAKA KİMDİR?

Katerina Dalaka Yunan takımında Survivor 2019’da yer aldı. Katerina Dalaka Almanya’nın Münih kentinde doğdu. 20 Ağustos 1992 yılında doğan Katerina Dalaka 26 yaşındadır.

Selanik Aristoteles Üniversitesi'nde eğitimini tamamlayan Katerina Dalaka'nın ailesinin de sportmen bir geçmişi var. 400m engelli pistinde Yunanistan şampiyonluğu bulunan Katerina Dalaka, Survivor Yunanistan 2018'a müthiş performansıyla damga vurmuştu. Acun Ilıcalı, Katerina Dalaka ile yaşadığı ilginç anıyı şu şekilde anlatıyor: Yunan Survivor'ında çok değişik bir durum oluyor o da şu, kadın yarışmacılardan birisi (Katerina Dalaka) karşı takımdaki erkek yarışmacıyı seçiyor ve büyük bir mücadele oluyor, mücadeleyi Katerina kazanıyor. Kateriba Dalaka’nın boyu 1,71 kilosu ise 55 kg’dır.

Etiketler