Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Damla Can kimdir? Damla Can kaç yaşında?
Survivor Damla Can kimdir? Damla Can kaç yaşında?
Survivor 2018'de All Star takımında yer alan Damla Can performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Daha önce Survivor yarışmasına katılan ve finale kalmayı başaran sporcu Survivor Damla son olarak en iyi performans sergileyenlerden biri olmuştu. Peki Damla Can kimdir, kaç yaşında?
Magazin 1 Mart 2018 - 21:43

Survivor, All Star-Gönüllüler takımının kıran kırana mücadelelerine tanıklık ediyor. Bazı yarışmacılar diğerlerine göre yüksek performansı ile dikkatleri üzerine çekiyor. All Star’ın en başarılı yarışmacılarından Damla Can izleyiciler tarafından merak ediliyor. Damla Can kimdir, kaç yaşında? İşte Damla Can hakkında bilinenler…

DAMLA CAN KİMDİR?

Damla Can, 1990 yılında İstanbul'da doğmuştur. Genç yaşlarından itibaren sporla ilgilenmeye başlayan Can, özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla Can, 2016 yılındaki Survivor yarışmasında yer almıştır. Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri de veren Damla Can, aynı zamanda sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da dikkatleri üzerine topluyor. 27 yaşında olan Damla Can, 2018 Survivor All Star yarışmasında All Starlar takımında mücadele decek. 2016 yılındaki Survivor yarışmasında finale kalan Damla Can, finalde kaybetmişti.