Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte eleme adayları
Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte eleme adayları
Survivor 2018 inanılmaz olaylara sahne oluyor ve izleyicileri ekran başına kilitliyor. Artık oyunları hangi takımın kazanacağı tahmin edilemiyor. Son bölümde dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Acun Ilıcalı ilk kez bu kadar sinirlendi "Turabi, burası senin babanın çiftliği değil!" İşte Survivor son bölüm özeti...
Magazin 29 Nisan 2018 - 00:23

Survivor son bölümde son 11 oyunda Ünlüler’i yenen Gönüllüler bu kez mağlup oldu. Dokunulmazlık Ünlüler takımının oldu. Gönüllüler takımı potaya iki isim çıkarmak yerine 3 isim çıkarmak zorunda kaldı. Acun Ilıcalı, tavırları ile rahatsızlık veren Turabi’ye ceza verdi. İşte Survivor son bölümde yaşanan bütün ayrıntılar…

GÖNÜLLÜLER TAKIMINDAN ELEME POTASINA ÇIKAN İSİMLER: MURAT, YAĞMUR VE BİRSEN

Adem: Karşı taraf gözümüze batmaya başladı. Murat’a bakıyorum Hilmi’ye bakıyorum ayar oluyorum.

Hilmi: Dokunulmazlık çok önemli. Galibiyet serisini devam ettirip taçlandırmalıyız. Bu oyunu alamazsak diğerlerinin hiçbir anlamı yok. Çok aç kaldılar, mağlubiyet aldılar. En ufak şeyden nem kapabilirler.

Murat: Ümit abi biz de karşımızda yarışmak istediğimiz bir rakip görmek istiyoruz demişti. Onu her zaman severim. Bu çok gurur kırıcı bir yorum. Yanlış yapanları yanlışları ile bırakmak daha iyi diye düşünüyorum.

Damla: Ünlüler takımının bize aldığı bir tavır var. Bir şekilde onların kendilerine dur dediği nokta var. En çok şaşırdığım Ümit abi. Ben sevinsem Damla sen hayırdır diyecek.

MUSTAFA KEMAL: TAKIMLA İLGİLİ SORUNLARIM VAR

Mustafa: Takıma puan kazandırınca iyi kaybedince kötü mü yani. Takımla ilgili sorunlarım var. Geldiğim ilk hafta iyiydi sonra bir şeyler olmaya başladı. Mesela kimse Ümit abiye bir şey demiyor. Ben olunca göze batıyorum. Neden oyun kaybediyoruz diye konuştuk. Turabi çıktı sen oynamak istiyorsun böyle yapma kaybetmemize sebep oluyorsun diyor ama ben hep sayı alıyorum. Ben hep sona kaldım. Benim hatamı kolluyorlar. Ben ne yaparsam yapayım bu takıma tutunamadığımı düşünüyorum. Beni aralarına alamıyorlar. Kendi arkadaşlarını yazmamak için beni kurban ettiler. İnsan su gibi her kaba göre şekil almamalı.

 

Turabi: Biz Mustafa’ya hatasını söyledik. Sanki adama küfrettik bizi bir dövmediği kaldı. İçinde biriktirmiş eleştirince bağırdın. Bir daha kız kardeşlerimize bağırma. Bunu kafana koy en büyük hatan bu. Anlaşamıyor musun bak Elif benimle konuşma de. Eski Turabi olsam yakana yapışırdım. Adem sana diyor ki hadi güzel kardeşim diyor sen ona da çıkıyorsun. Adem’e bile çıkışıyorsun. Biz seni sevmiyor olsak ilk konseyde Sahra yerine seni yazardık. Elif seni söylerdi. Arsız Gönüllüler takımına çok yüz verdik tepemize çıktılar.

 

Elif: Genel bir konu konuşulduğu için takımsal olarak söyledim.

Adem: Sema’nın erkek versiyonu. Birden kendini oyuna kapatıyor. Mustafa iyi bir yarışmacı. Modunu değişsin diye haydi dedim. Kimseden lafımı esirgemiyorum. Mustafa biraz takıntılı. Sanki dışlanıyormuş gibi düşünüyor.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Acun: Dokunulmazlık oyununa hoş geldiniz. Çok önemli bir oyun. Gönüllüler tam 11 kez üst üste oyun kazandı. Kazanan takıma oyun sonrasında terbiyeli tavuk dolu kova geliyor. Kişi başı dört parça but. Dokunulmazlık oyununa bir bonus.

Ünlüler: 10  Gönüllüler:4 Dokunulmazlık Ünlüler takımının oldu.

turabi-acun_4_3_1524949432

ACUN’DAN TURABİ’YE TEPKİ: BURASI BABANIN ÇİFTLİĞİ DEĞİL

Oyun sırasında Turabi, Hilmi Cem ile Anıl’ın arasına girerek tezahürat etti. Bu sırada Anıl’ı iterek “Ne yapıyorsun?” dedi ve  küfretti. Ardından Acun, Turabi’ye tepki göstererek “İki Gönüllü arasına giriyorsun beni itti diyorsun, sempatik görünmeye çalışıyorsun. Oraya giremezsin. Küfredemezsin.” dedi.

 

Daha sonra benchte Turabi, Anıl’ın yanına gidip “İtip kalkıp sonra ağlama” dedi. O sırada Anıl ise Turabi’ye oyuna bakması yönünde uyarıda bulundu. İkili tezahürat ederken sık sık yan yana geldi.

Ümit Karan, Anıl’dan sayı kazanınca Mustafa Kemal Anıl’ı iterek yere düşürdü. Turabi de Anıl tutmak yerine kenara çekildi. Hakan o sırada Turabi’ye tepki gösterince Turabi küfretmeye başladı ardından “Acun Turabi seni uyardım devam ediyorsun.” diye bağırdı.

 

Acun Ilıcalı ardından “Turabi’yi başta uyardım, kendi de şahit. Oyunun başında kötü bir söz söyledi tavırlar aynı. Buraya gelip durman anlamsız. Kendi kurallarını uygulamaya başladın. Burası senin çiftliğin değil. Bununla ilgili karar akşam verilecek. Kimseye burada gider yapamazsın. Survivor’da bu tip hareketlere izin vermeyiz gerekli açıklamayı konseyde yapacağız.” açıklamasında bulundu.

Acun Ilıcalı: Dominik’te günler sonra gelen çok önemli bir galibiyet dokunulmazlık Ünlüler’in. Fırtına gibilerdi. Hem dokunulmazlık hem de yemek haftalar sonrası gelen bir galibiyet. Konseyde Turabi’nin durumunu konuşacağız. Saldırgan tavırları ve yanlış konuşmaları vardı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Alp: Bireysel dokunulmazlık oyununa hoşgeldiniz.

Bireysel dokunulmazlığı kazanan isim: HİLMİ CEM

ADA KONSEYİ’NDE NELER KONUŞULDU?

Acun: Gönüllüler için bir oylama yapılacak ve iki aday çıkacak. Onun öncesinde bu akşam konuşmamız gereken daha önemli bir konu var Turabi’nin davranışları. Bu sezon boyunca defalarca Survivor kurallarının izin vermediği, Survivor yarışmacılarının yapmaması gereken davranışlarda bulundu. Turabi oyunun başında direk olarak Anıl’a kötü bir söz söyledi. Bunun üzerine müdahil oldum. Açıkça böyle konuşamazsın dedim, uyardım.

Bunun üzerinde aynı davranışı daha da geliştirerek Anıla konuşmalarına devam ettisonra enterasan bir şekilde çizgi çekerek Gönüllülere yer belirledi. Buraya geçemezsiniz dedi. İş artık şuna döndü Turabi’nin çiftliği. Bütün bunların üzerine de en son gidip Hakan’a kötü bir söz. Baktığımızda hepsi bir günde oldu. Bunu yapan kim daha önce defalarca uyardığımız Turabi. Şimdi maalesef üzülerek söylüyorum tepki vermezseniz daha da büyüyor.

Biz tepki göstermedikçe Turabi bir üstünü yapıyor. Bu devamlı bir yarışmacının öbürlerine konuşması ile süremez. Kendisini de severim. Yapım ekibi olarak toplantı yaptık. Aldığımız karara göre Turabi bundan sonra 5 maçta oynamayacak. Hiçbir ödül oyununda da istemiyoruz. Dokunulmazlık oyununda da istemiyoruz. Benchte oturmasını da istemiyoruz. 5 oyun boyunca oyun alanında olamayacak. Sembol oyunu hariç. Biz Survivor’da şiddet istemiyoruz. Böyle durumda yaptırım yapmak istemiyoruz. Turabi söz sende. Konuşmak istemiyor Turabi. Oyun araçlarını devirme şeklinde hareketler sonra elini yaralayarak porseleni kırma.. Oylama başladığı için konuşmamıştım. Keşke konuşsaydım.

Gönüllüler takımı yendiniz yendiniz sonunda kaybettiniz. Bu akşam iki aday çıkarmanız gerekiyor.

Oylama sonucu çıkan isimler eşit olunca iki isim çıktı: YAĞMUR VE MURAT

Bireysel dokunulmazlığı kazanan Hilmi Cem’in söylediği isim: BİRSEN

Hilmi Cem: Çok da bir nedeni yok.

Birsen: Gönül isterdi ki dokunulmazlığı kazansaydık. Gün geçtikçe kaybedilirse isimler gelecek. Umarım yarın dokunulmazlığı kazanırız. Ben Hilmi’yi kesinlikle şey yapmıyorum severim kendisini. Çok güzel bir ivme kazandık. Kalmak istiyorum. Umarım kalırım.

Yağmur: Şaşırmadım  kendilerince performans değerlendirmesi yapmışlar. Ben kendime güveniyorum. Gidersem başım dik giderim kimsenin yüzüme söylemeye cesareti yokmuş. Yapacak bir şey yok. Telafi şansımız var. Karşında iki kişi çıkarabiliriz. Daha önce de pota gördüm. Doğru bir değerlendirme olduğunu düşünmüyorum.

Murat: Benim söyleyeceklerimden Yağmur alınmasın. Rakamlar bazen her zaman doğruyu söylemez. Potansiyeller ve olasılıklar vardır. Çok zor bir yarışma. Kimimiz başarılı, kimimiz başarısız oluyor. Herkesin fikirlerine saygı duyan objektif yaklaşmaya çalışan biriyim. İsmim orada, olduğu kadar olmadığı kader.