Sözcü Plus Giriş

Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor 2019 son bölümden detaylar…

Survivor'da eleme adaylarının belirlenmesinde büyük rol oynayan dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasında nefes geçen mücadelelere sahne olan dokunulmazlık oyunu dün akşam oynandı. Peki Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Güncellenme: 10:28, 03/03/2019
Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor 2019 son bölümden detaylar…

Survivor’da dokunulmazlık oyunu kazanan takım belli oldu. Kıyasıya mücadeleye sahne olan dokunulmazlık oyunun kazanan takım yarın akşam Survivor’da ikinci dokunulmazlık oyununa avantajlı çıkacak. İşte dokunulmazlık oyunu ve Survivor son bölümde yaşanan tüm ayrıntılar…

DOKUNULMAZLIK OYUNU

Acun: Dokunulmazlık oyunu için bugün burdayız. Ödül oyununu kaybettiniz. Bugün yemek yiyemeyeceksiniz ama daha aç kalabilmek için bugün dokunulmazlık oyunun kazanmanız gerekiyor. Dokunulmazlık oyunu çok hassas oyunlar biliyorsunuz bir oyunu kaybettiğiniz de bazen tüm yarış kopuyor. Bu da sonuçta bazen bir arkadaşınızı kaybetmenize neden oluyor. Geçen hafta takımınızda Kaan gitti.

Yusuf: Zor bir potayı geride bıraktı. Kaan gitti, umarım kendisini ve takım için hayırlı olmuştur. Dokunulmazlık oyunları çok önemli, kazanarak haftayı stressiz atlatmak istiyoruz.

Survivor dokunulmazlık oyununu Türkiye takımı kazandı.

Türkiye: 10 – Yunanistan: 8


DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA GERGİN ANLAR YAŞANDI

Survivor Türkiye Yunanistan'da dokunulmazlık oyunu sırasında Yunan takımının ‘bir oyun daha oynamak istiyor' şeklindeki sözlerine sinirlenen Bora, Yunan takımıyla konuşmaya çalışırken onu uzaklaştırmaya çalışan Hikmet ile aralarında tansiyon yükseldi.

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor Türkiye-Yunanistan’ın 17. bölümünde takımlar ödül oyununda erzak ödülünü alabilmek için kıyasıya mücadele etti. Erzak oyununu kazanan takım patates, mercimek ve ayçiçek yağını aldı. Ödül oyunun bu haftaki kazananı 10-6’lık skorla Yunan takımı oldu.

Ödül oyununun yanı sıra Türk takımının kendi arasında yapılan “Bil Bakalım” oyunu da ilgi çekti. Bil Bakalım’ın bu haftaki ödülü tuzlu bisküvi oldu. Kazanan yarışmacılar tuzlu bisküviyi yiyerek moral depoladı. Bil Bakalım oyununun kazananı bu hafta “Erkekler” oldu.