Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte eleme adayları…

Survivor'da gün geçtikçe hem tansiyon hem de heyecan yükseliyor. Cumartesi akşamı dokunulmazlığı oyununu Beyaz takım kazanmıştı. Survivor'da bu sene en yakın ikili olan Atakan ile Yusuf arasındaki bağlar koptu. Yusuf, Atakan'ın sözlerinden, tavırlarından sonra "Yüreğim paramparça, derbederim" dedi. Atakan ise "Boğaz boğaza geldik. Allah onun yolunu açık etsin" dedi. Peki Survivor'ın son bölümünde dokunulmazlığı kim kazandı? İşte Survivor eleme adayları...

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte eleme adayları…

Survivor’da inanılmaz gelişmeler ardı ardına yaşanıyor. Siyah takım ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybetti. Acun Ilıcalı, bu durumda Siyah takımda yer alan üç Türk erkekten eleme adayları belirleneceğini açıkladı. Ancak takımın yaptığı strateji şaşırttı. Üç isim de eleme adayı oldu.

SURVİVOR SON BÖLÜMDE BELİRLENEN ELEME ADAYLARI: ATAKAN, EMRE VE YUSUF

ATAKAN VE YUSUF BİRBİRİNE GİRDİ! “DERBEDERİM”

Yusuf: Atakan oyuna çıktı kaybetti ve benle bir daha konuşma dedi. Ben de dalga mı geçiyorsun beni ikilemde bırakma yani. Bora bize bakıp gülüyor. Beni yaralayan şey şuydu: O beni bıraktı zaten dedim. Takım Atakan’dan şikayetçi.

 

Emre: Her gün bir kavga var. Mahvolduk bir de üstüne kavga var herkesin modu düştü.

Atakan: Ağza alınmayacak bir laf etti, sonra birbirimize girdik. Ben yazıklar olsun denecek bir insan değilim. Artık ne yaptığımızın farkında değiliz. Boğaz boğaza geldik. Onun bana laf söylemeye hakkı var. Ama karşılıklı temasa gelmemeliydi.

Yusuf: Yüreğim param parça bu olay beni çok yaraladı. Derbederim.

Atakan: Hayırlısı olsun demek böyle olması gerekiyormuş. Geri dönüşü olur mu bilmiyorum. Allah yolunu açık etsin dedi.

Emre: Arabayı kazanırsak aramızda paylaşacağız demiştik. Atakan ve Yusuf ile. Ben artık bir şey yapamam. Artık oyunlara odaklanamıyoruz.

Yusuf: Arabayı kazandı, Emre ile benimle kavga etti.

Bora: Sabriyesiz ilk dokunulmazlığımız. Daha iyi bir oyun çıkardık. Sabriye savaşmayan bir kişilikti, yüzde yüzünü vermiyordu.

Hikmet: Sabriye gittiğinde Okay bile değişti.

DALAKA: ARTIK ATAKAN İLE KONUŞMAYACAĞIM

Dalaka: Ne yapabilirim bilmiyorum, yeterince konuştum. Bundan sonra daha fazla bir şey yapamam. Atakan hiçbir şey yapamaz, artık onunla konuşmayacağım. Yalnız yapmak zorunda.

 

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Acun: Dominik’te yeni bir dokunulmazlık oyununa hoşgeldiniz. Siyah takım kaybederse iki tane Türk erkek çıkarmak zorunda.

Siyah: 9 Beyaz: 10

İki dokunulmazlık oyununu da Beyaz Takım kazandı, şimdi Siyah takımından iki Türk erkek eleme adayı olacak.

ADA KONSEYİ’NDE NELER OLDU? İŞTE ELEME ADAYLARI…

Acun: Yeni bir konseye hoşgeldiniz. Siyah takımdan en az iki aday çıkmak zorunda. Performans birincilerini açıklayacağım. Sosisli mantarlı omlet ve portakal suyu ödülünüz. En iyi performanslar şöyle:  Kadınlarda; Dalaka ve Sude. Erkeklerde; Panagiotis ve Hikmet.

Türklerin yazdığı isim: EMRE ve ATAKAN

Acun: Çok değişik bir oylama iki aday çıktı. Yunan takımının oylama yapmasına gerek kalmadı. Üçüncü aday YUSUF oldu. Oylamayı başlatıyorum.

Atakan: Öncelikle buraya çok isteyerek geldim, çok iyi hazırlandım. Ailem, arkadaşlarım beni buraya layık gördü. Performansım ile bir yere gelmek istedim. İyi bir sporcuyum. Baktığımızda istediğim performansı elde edemedim. Sinir sistemime hakim olamadım, gerçekten üzülüyorum. Herkesten özür dilerim. Hakkımızda hayırlısı olsun. Karşımda çok güçlü adaylar var.

Emre: Burası bir yarışma. Bunları göze alarak geldik. Korkmuyorum. Bana bir şans verdin, minnetarım. İnançla, azimle, cesaretle besledim ve buradayım. Potaya düştüm. Düştüm yine kalkarım. Her şeyimi takıma vermeye çalıştım. Hep ürettim burada. Gitmezsem senden bir defter istiyorum yazmak istiyorum. Sıkıntı yok yola devam.

Yusuf: İlk kez potaya girdim. Burada olmaktan korkmuyorum. Survivor’da asıl hedefim güzel bir karakter koymaktı. Doğru yolda olduğuma inanıyorum. Hep takımıma faydalı olmaya çalıştım, yaptıklarım henüz bitmedi, sevenlerimin desteğine ihtiyacım var.İnşallah beni desteklerler.

Acun: Siyah takım için zor bir gün. Hassas bir oyunda bu sorunlar yaşanmamalıydı. Sude ne diyorsun?

Sude: Takımlar birleşmeden önce üçüyle de aram iyi değildi, hala değil. Bakılınca Yusuf’un performansı güzel, karakteri de güzel. Emre’nin performansı çok iyi. Ama Atakan’a gelince benimle de Yusufla da arası kötü. Her seferinde ben bambaşka bir Atakan olacağım dedi ama olmadı. Büyük bir sıkıntı var. Atakan’ın gitmesinden yanayım.

Dalaka: Bizim için zor bir durum. Keşke bu durumda olmasaydık. İnanıyorum ki üçü de çok iyi sporcular.

Dimitra: Hala bu dokunulmazlığı kaybetmiş olduğumuza alışmaya çalışıyorum. Gerçekten çok üzgünüm ve kimsenin gitmesini istemiyorum. Üçünün de aday çıkması iyi oldu halk kimin daha iyi olduğuna karar verecek.