Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte eleme adayları…
Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte eleme adayları…
Survivor'da yavaş yavaş büyük final yaklaşıyor. Toplu oylama işlemi geçtiğimiz hafta tamamlanmıştı. Yarışmacılar artık bu oylar baz alınarak elenecek. Birinci dokunulmazlık oyununu 10-4'lük bir skorla elde eden Siyah takım ikinci dokunulmazlık oyununda da müthiş bir performans ortaya koyarak 10-7'lik bir skor yaptı ve dokunulmazlığı kazanmasını bildi. İşte Survivor Beyaz takım eleme adayları...
Sozcu.com.tr
Magazin 3 Haziran 2019 - 00:18

Survivor’da doğru eksilerek güçlü bir takıma dönüşen Siyah takım bütün ödülleri kazanıyor. Son olarak dokunulmazlığı kazanarak Beyaz takımdan eleme adaylarının çıkmasını sağladılar. Beyaz takım ise zayıf bir oyuncu elemek ve Hikmet’in gidişinin ardından toparlanmak istiyor.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI: BÜŞRA VE OKAY

Survivor Türkiye Yunanistan’ın son bölümünde dokunulmazlık oyunu oynandı. Oyunda Panagiotis atışlarda boş geçmedi.

 

Survivor Türkiye Yunanistan’da siyah ve beyaz takım, konsey hesaplarına başladı. Kyriakos’un sözleri bir hayli dikkat çekti.

 

ADA KONSEYİ’NDE NELER KONUŞULDU?

Acun: Beyaz takım dokunulmazlıkları kaybetti.

Seda: Üzgünüz. Elimizden geleni yapıyoruz. Felaketler üst üste geliyor. Zor günler geçecektir. Bizim de doğru eksilmemiz lazım. Bir şekilde ayaklanacağız.

Büşra: Açıkçası Hikmet abinin yokluğunu çekiyoruz. Bora abinin sakatlığı dezavantaj oldu. Kaybettik. Hayatta da böyle olumsuzluklar üst üste geliyor.

Bora: Bu hafta kendi milletimden olan bir pota olacak. Ben iki oyunda oynayamadım. Üzgünüz. Finale uzak değiliz. Elenen Türk olacak.

Acun: Emre yaşadıklarını öğrenmek istiyorum. Kötü ne yaşadın?

Emre: Geçmişimde maddi ve manevi zorluk yaşadım. Benim 60 yaşında bir çocuğum var. Erkenden çalışmaya başladım.

Acun: Haftanın performanslarını açıklayalım. Ödülünüz çikolatalı muzlu waffle. Kadınlarda; Seda, Dalaka. Erkeklerde; Yusuf, Panagiotis.

Beyaz takımdan Türklerin seçtiği isim: BÜŞRA

Beyaz takımdan Yunanların seçtiği isim: OKAY

Büşra: Survivor inişli çıkışlı bir maraton. Ben de bekliyordum. Buraya kadar geldiğim için mutluyum.

Okay: Adımı bekliyordum. Benim uzun zamandır Survivor hayalimdi. İnşallah kalırım.