Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte eleme adayları….

Survivor'da heyecanlı dakikalar birbirini kovalıyor. Son bölümde birinci dokunulmazlık oyununu Beyaz takım kazanmıştı. İkinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Yarışmacılar eleme potası için hesap yapmaya başladı. Peki Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununu kim kazandı, kim kaybetti? İşte Survivor eleme adayları...

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte eleme adayları….

Survivor’da adeta ölüm kalım savaşı verildi! İkinci dokunulmazlık oyununu Siyah takım alınca hesaplar değişti. Yeni bir dokunulmazlık oyunu oynandı, nefesler kesildi, hızı ve atışları ile Dalaka son bölüme damga vurdu. Dokunumazlık Siyah takımın oldu. Beyaz takım ise oylama yaptı iki Türk eleme adayı belirledi.

SURVİVOR SON BÖLÜMDE BELİRLENEN ELEME ADAYLARI: OKAY VE SABRİYE

İLETİŞİM OYUNU

Murat: Kazananlar arkadaşlarıyla telefonda konuşabilecek ve film izleyerek patlamış mısır yiyecek. Çiçero isimli filmi izleyeceksiniz.

Erkeklerde kazanan Okay; seçtiği isimler; Emre ve Atakan.
Kadınlarda kazanan Sude; Seda ve Büşra.

Spyros: Reşit olmayan bir bebeğimiz var. Bir şey istediğinde hemen olsun istiyor. Sonra özür diliyor ve her şey bitiyor. Birinci, ikinci, üçüncü kabul ettim ama artık Atakanla uğraşmam.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bora: İnşallah büyük bir fark açar ve oyunu kazanıp onlardan bir kişiyi göndeririz.

Acun: Çok önemli bir dokunulmazlık oyununa hoşgeldiniz.

Atakan: Gözü kararttık bu oyunu kazanıp finale taşıyacağız güzel geldik.

Hikmet: Dün rahat kazandık bugün de kazanıp bir kişiyi yollamak istiyoruz.

Siyah: 10 Beyaz: 8

FİNAL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Siyah: 3 Beyaz: 2 Dokunulmazlık Siyah takımın oldu. 

Acun: Dominik’te bir ölüm kalım mücadelesi vardı. Siyah takım kazandı tebrik ediyoruz.

Emre: Bazı anlar vardır elinde tek bir şans vardır, öyle bir durum söz konusuydu.

ADA KONSEYİNDE NELER KONUŞULDU?

Acun: Yeni bir aday konseyine hoşgeldiniz. Beyaz takımdan bir Türk elenecek. En az iki aday çıkacak.

Bora: İlk etabı almıştık ancak 2 ve 3 etabını alamadık. Yıldızlaşan bir Dalaka vardı. Yusuf gereken mücadeleyi verdi. Emre ve Atakan, Dalakaya dua etsin. Biz seçmelerde hata yaptık. Üzgünüz.

Okay: Geçen hafta 4 sayı getirdim. Bu hafta günümde değildim. Bir şanssızlık vardı. Kaybettik. Yolumuza devam edeceğiz.

Acun: Hemen oylamaya geçmek istiyorum. Haftanın performanslarını söyleyelim. Çikolotalı muzlu krep ve çay ödülünüz. Kadınlarda; Seda ve Dalak. Erkeklerde; Bora ve Kyriakos.

Hikmet: Dalaka sürekli bizdeki zayıf oyuncularla yarışıyor. Bizden isim vermek istemiyorum. Sürekli Afroditi ve Seda ile yarışıp kazanırsa güçlü derim.

Dalaka: Afroditi ve Dalaka beni hiç seçmedi.

Seda: Hikmet’in söyledikleri doğru. Onların yaptığı güçsüzleri seçip garantiye almak gerekiyor. Biz de öyle yapıyorduk. Ben hiçbir zaman en iyiyim demem.

DALAKA VE HİKMET İÇİN ÖZEL YARIŞ 

Survivor’ın en iyi yarışmacıları Hikmet ve Dalaka için özel bir yarışma yapılacak. İkili arasında sık sık tartışmalar yaşanıyordu. Ada konseyinde Dalaka, Hikmet ile yarışmak istediğini söyledi. Hikmet de kabul etti.

BEYAZ TAKIMIN ELEME ADAYLARI

Türklerin belirlediği isim: SABRİYE

Survivor Sabriye kimdir? Survivor Sabriye Şengül nereli? İlginizi Çekebilir Survivor Sabriye kimdir? Survivor Sabriye Şengül nereli?

 

Yunanların belirlediği isim: OKAY

Survivor Okay kimdir? Okay Köksal kaç yaşında? İlginizi Çekebilir Survivor Okay kimdir? Okay Köksal kaç yaşında?

 

Sabriye: Zaten biliyordum. Performansımdan dolayı beni kotaya koyduklarını biliyorum. Neden Okay’ı potaya soktular merak ediyorum.

Okay: Ben de bekliyordum. Günler önce bunun zemini hazırlandı. Yunan arkadaşları hep takdir ediyordum performansa göre seçiyorlardı. Şimdi takdir etmiyorum. Kalmak istiyorum. Daha önce Sabriye ile bir tartışmamız oldu. Yüzüme tükürdü, aşağılayıcı bir şey bir karar bekliyorum.

Sabriye: Okay’ı çok sevmiştim. Şuan aram yok. Ama gene içim gidiyor. Yüzüne tükürdüğüm için pişman değilim. Çok sevdiğim bir insan bana yalan söyledi. Bir değil, iki değil… Sırrımı anlatıyorum o da Büşra’ya anlatıyor. Benimle alakalı birkaç şey daha söyledi. Ailesinden özür dilerim. Az bile etmişim ona.

Büşra: Bana anlattıklarını ben kimseye söylemedim.

SABRİYE İÇİN KARAR VERİLECEK

Acun: Bu konu ile ilgili söyleyeceğimiz şey şu. Tavrında bir sıkıntı var. Pişmanlık duymuyorsun. Elemenin durumunu bilmiyoruz. Şuan bir şey yapamayız. Elemenin sonucuna göre bir şey yapacağız. Bu yaptığın çok yanlış ve üzücü bir hareket. Eleme konseyinde açıklama yapacağız.

Survivor'da ilginç kavga: Yüzüne tükürdü! İlginizi Çekebilir Survivor'da ilginç kavga: Yüzüne tükürdü!