Sözcü Plus Giriş

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Serhat adada kalacak mı?

Survivor'ın 16. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Peki, Dokunulmazlık oyununu kim kazandı ve kimlerin adı yazıldı?

null
Güncellenme: 07:59, 12/02/2017
Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Serhat adada kalacak mı?

TV8’in heyecanla takip edilen yarışma programı Survivor’un 16. bölümü dün akşam yayınlandı. Survivor son bölümde yine nefes kesen bir dokunulmazlık oyunu oynandı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Her zaman olduğu gibi kıran kırana geçen dokunulmazlık oyununda ilk turu geriden gelen Ünlüler 5 – 4 kazanmayı başardı. İkinci turda ise Gönüllüler’in üstünlüğü vardı. Her şey son tura kaldığı oyunu Ünlüler kazandı ve dokunulmazlık sembolünün sahibi oldular.

ELEME ADAYLARI KİMLER?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler adadan gitmesi için iki ismi belirledi. Oylamada ilginç bir sonuç ortaya çıktı ve Erdi ve Yiğit’in isimleri eşit olarak çıktı. Bu durumda iki yarışmacı da eleme adayı olmuş oldu. Bireysel dokunulmazlık sembolunü kazanan Tuğçe Melis Demir ise 3. aday olarak Sadin’in adını verdi.

SERHAT SAKATLANDI

Dokunulmazlık oyununda Anıl ile karşılaşan Serhat engelleri aşarken bir anda kendini yere attı. Serhat arka adalesini tutarak “Koptu” diye bağırmaya başladı. Ünlü yarışmacıya anında doktor müdahalesi gerçekleşti. Ağrılar içinde kalan Serhat gözyaşlarını tutamadı.

ACUN’DAN SERHAT AÇIKLAMASI

Acun Ilıcalı, dokunulmazlık oyununda sakatlanan Serhat Akın’ın hastaneye kaldırılacağını söyledi ve kendisine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Yayınlanma Tarihi:07:50,