Sözcü Plus Giriş

Survivor ekibi yola çıktı! İşte son paylaşımları… | Survivor All Star 2018 son haberler: Ne zaman başlayacak? Tam kadro…

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV'8'de yayınlanacak olan Survivor All Star 2018 10 Şubat Cumartesi başlıyor. Survivor All Star kadrosu Dominik'e doğru yola çıktı. Ünlü isimler yolculuk öncesi son paylaşımlarını yapıyor. Bu paylaşımlardan en dikkat çekeni ise Nagihan Karadere'nin 'yerlerdeyiz' notu ile yaptığı paylaşım. Hem ünlüler hem de gönüllüler takımı ile ilgili son gelişmeler neler? Survivor All Star ekibinin yolculuğu başladı mı? Sözcü.com.tr olarak çok merak edilen oyuncuların son paylaşımlarını derledik. İşte takımlarla ilgili son durumlar ve yarışmacıların öz geçmişleri...

Güncellenme: 14:40, 06/02/2018
Survivor ekibi yola çıktı! İşte son paylaşımları… | Survivor All Star 2018 son haberler: Ne zaman başlayacak? Tam kadro…

Survivor All Star hayranlarının heyecanlı bekleyişi bitmek üzere. Survivor 2018 10 Şubat Cumartesi günü ekranlarda olacak. Peki takımlardaki son haberler nasıl? Yolculuk başladı mı? İşte sizler için derlediğimiz Survivor All Star 2018 ile ilgili son fotoğraf ve videolar…

SURVIVOR 2018 ALL STAR ÜNLÜLER KADROSU

Sema Aydemir, Nagehan Karadere, Merve Aydın, Turabi, Murat Ceylan, Hilmi Cem İntepe, Adem Kılıçcı, Hakan Hatipoğlu, Sahra Işık, Nihat Doğan, Damla Can, Ümit Karan

GÖNÜLLÜLER KADROSU

Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt Baltacı, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Marcus

SURVIVOR ALL STAR ÜNLÜLER 2018 TANITIM VİDEOSU


SURVİVOR ALL STAR NASIL OLACAK?

Survivor 2018 diğer sezonlardan çok farklı bir konsepte izleyici ile buluşacak. Sosyal medya üzerinden konuyla ilgili olarak açıklama yapan Acun Ilıcalı, yaptığı açıklamada; “2018 Survivor takım sistemi değişti” dedi.

Sözcü’nün haberine göre; Survivor 2018'de takım sistemi değişiyor. Ekranların en çok izlenen yarışma programlarından Survivor'da bu yıl takımlar farklı olacak. Her sezonda daha heyecanlı bir hal alan ve izleyicileri ekrana kilitleyen Survivor 2018'de bu yıl iddialı bir ekip Survivor adasında yer alacak.

SURVIVOR ALL STAR GÖNÜLLÜLER 2018 TANITIM VİDEOSU

 

DOMİNİK’E GİDEN YARIŞMACILARIN PAYLAŞIMLARI

Survivor 2018 All Star ekibi yolculuk esnasında hayranlarını unutmuyor. İşte Survivor’un efsane All Star kadrosundan gelen son paylaşımlar…

Nagihan’ın yolculuk paylaşımı:

survivorallstar9

survivorallstar1

survivorallstar2
İşte Damla’nın uğurlanma fotoğrafı:

survivorallstar3survivorallstar

Damla’nın adaya gitmeden öncekii son fotoğraflarından biri:

survivorallstar6

Merve ve Sahra:

survivorallstar7

Birsen ve Sema aynı karedeler:

survivorallstar8

SURVİVOR ALL STAR 2018 TAM KADROSU (KİMDİR)

ADEM KILIÇCI

Adem Kılıççı, Survivor 2017 yarışmasında ünlüler takımında yer aldı. Survivor 2017’de Ogeday ile finale kalan ve ikinci olan Adem Kılıççı, yarışma boyuncu Sabriye Ergin ile olan yakınlığıyla gündeme geldi.

HİLMİCEM İNTEPE

Survivor Hilmi Cem İntepe, 1992’de Muğla Yenice’de doğdu. Hilmi Cem, 18 yaşına kadar Bodrum Güvercinlik’te yaşadı. 15 yaşında kendi kendine dans etmeye başlayan Hilmi Cem hiçbir yardım almadan her şeyi kendi öğrendi. 17 yaşında latin danslarına yazılan Hilmi Cem, bir çok kez salsada Türkiye Gençler Şampiyonu oldu. Yetenek Sizsiniz Türkiye’ye katılıp dikkatleri üzerine çeken Hilmi Cem, Survivor 2013’te şampiyon olarak bambaşka bir dünyaya adım attı.

MERVE AYDIN

Survivor Türkiye’nin resmi hesabından açıklaması yayınlanan Merve Aydın şu sözleri dile getirdi: “Bu sene Survivor All Star takımında ben de varım. Karşı tarafta gönüllüler olacak. Bakalım nasıl bir gönüllü takımı olacak? Gerçekten onlar da bizim kadar güçlü olacak mı çok merak ediyorum.”

MURAT CEYLAN

Murat Ceylan 15 Mayıs 1989 tarihinde İstanbul'da doğdu. Küçük yaşlardan beri müzik ile ilgilenen Murat Ceylan, 8 yıl boyunca İstanbul Devlet Konservatuarı Profesörü Ergican Saydam'dan müzik dersleri aldı. Ceylan, İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü 3. Sınıfta lisans eğitimine devam ediyor. Müzikten başka bir çok spor dalıyla da yakından ilgilenen Murat 7 yıldır profesyonel olarak fitness ile uğraşıyor.

NAGİHAN KARADERE

Milli atletlerimizden Nagihan Karadere, Survivor 2016’da Ünlüler takımında mücadele etmişti. Dünyanın en zorlu yarışmalarından biri olan Survivor’ın 2018 kadrosuna milli atlet Nagihan Karadere dahil oldu. Karadere yarışmaya katılacağının açıklanmasının ardından şöyle konuştu: “Survivor 2018 All Star kadrosunda ben de varım. Efsana bir ünlüler takımı ile bomba bir gönüllüler takımının amansız mücadelesine seyirci olacaksınız. Rekabetin ve adrenalinin hat safhada olduğu, parkurların alev alev yandığı, acının açlığın ve özlemin tavan yaptığı zorlu bir Survivor’la sizlerin karşısında olacağız. Benim hazır olup olmadığımı düşünüyorsanız ben zaten doğuştan hazırım. Mücadele etmesi bizden soluksuz izlemesi ve destek vermesi sizden.”

SEMA AYDEMİR

İkinci kez Survivor’a katılacak olan Sema Aydemir ilk duygularını şu sözlerle ifade etti: “Ve yine vakit Survivor vakti. 2018 Survivor en hırslı, en güçlü yarışmacıların olduğu Survivor. Madem biz buna layık görülmüşüz antremanlara tam gaz devam. Korkuyor muyum? Evet. Umurumda mı? Hayır. Biz ne yangınlar, sakatlıklar, hastalıklar gördük. Hazırız, hazırlanıyoruz. Sizlere iyi seyirler bizlere sabırlar.”

HAKAN HATİPOĞLU

3. defa Survivor’a katılacak olan Hakan Hatipoğlu “2010, 2015’e göre daha kolaydı. 2015 All Star olduğu ve uzun sürdüğü için çok zor şartlar yaşadık. 2 kere Survivor’a katılmanın yanı sıra Panorama’da 250’ye yakın program yaptım. Bu da ayrı bir tecrübe. Hayatımda çok büyük bir yeri var Survivor’ın” dedikten sonra sözlerine “Güçlü bir All Star takımının karşısına basit bir takım çıkmayacaktır. Gönüllüler de efsane bir takım olacaktır. Cumaali ye çok büyük saygım var. 1700 kilometre yürümek büyük bir azim” şeklinde devam etti.

TURABİ

Turabi, Instagram hikayesine yaptığı paylaşımda önce Survivor'a gelmeyeceğini “Üzülerek söylüyorum ki bu sene gelmiyorum” sözleriyle duyurdu. Herkes neler olduğunu merakla beklerken Turabi'den bir paylaşım daha geldi ve “Evet üzülerek söylüyorum ki bu sene arkamdan çevrilecek hiç bir oyuna gelmiyorum” dedi. Turabi son olarak “Gitmiyorum diye sevinenler… Gülümsemeyin ‘turbolandınız'” paylaşımını yaptı.


CUMALİ AKGÜL

Cumali Akgül, Surivor 2018’e katılabilmek için Iğdır’dan başlayıp tam 1500 km yürüdü. Daha sonra Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show programında Acun Ilıcalı, Cumali Akgül’ü Gönüllüler takımına kabul etti. Böylelikle Survivor’un 2018’de yayınlanacak bölümünün ilk yarışmacısı Cumali Akgül oldu.

NEVİN YANIT

Son olarak Nevin Yanıt’ın Survivor 2018 katılacağını duyuran Acun Ilıcalı, “Milli atletimiz Nevin Yanıt Survivor’da! Nevin, All Star takımına karşı Gönüllüler’in takımında yarışacak. Nagihan, Merve ve Sema’ya Allah kolaylık versin” ifadelerini kullandı. Nevin Yanıt ise ilk açıklamasında”Survivor 2018 gönüllüler takımında ben de varım. Karşı takım çok tecrübeli ama ben de çok iyiyim. Kendime güveniyorum ve inanıyorum. Hırslıyım, azimliyim ve asla pes etmem. Kendim için takımım için elimden gelenin fazlasını yapacağımdan eminim. Bunun için sizlerin desteğine ihtiyacım var. Şimdiden hepinize iyi seyirler. Şubat ayında Survivor’da görüşmek üzere” dedi.

İlginizi ÇekebilirSurvivor Anıl kimdir? Anıl Berk Baki kaç yaşında ve nereli?Survivor Anıl kimdir? Anıl Berk Baki kaç yaşında ve nereli?İlginizi ÇekebilirEcem Karaağaç kimdir? Survivor Ecem Karaağaç nereli ve kaç yaşında?Ecem Karaağaç kimdir? Survivor Ecem Karaağaç nereli ve kaç yaşında?
Yayınlanma Tarihi:12:03,