Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor eleme adayı İpek Yaşar kimdir? İpek Yaşar kaç yaşında ve nereli?
Survivor eleme adayı İpek Yaşar kimdir? İpek Yaşar kaç yaşında ve nereli?
Survivor 2018'de başarısız performansı ile dikkat çeken İpek Yaşar eleme adayı olarak belirlendi. İpek Yaşar, dün akşam yayınlanan bölümde başarısızlığının karşısına çıkan güçlü rakipler olduğunu ileri sürdü. Peki Survivor İpek Yaşar kimdir, kaç yaşında ve nereli?
Magazin 19 Mart 2018 - 16:13

Eleme adayı olarak belirlenen İpek Yaşar, Survivor 2018’e yakın bir zaman önce diskalifiye olan Gamze Aksu’nun yerine katılmıştı. daya yeni adapte olan yarışmacı İpek Yaşar şimdiye kadar parkurlarda başarılı bir performans sergileyemedi. İşte Survivor eleme adayı olan İpek Yaşar kimdir sorusunun yanıtı ve detayları ile hayat hikayesi…

SURVİVOR İPEK YAŞAR KİMDİR?

İpek Yaşar 27 yaşındadır. Hukuk Fakültesi mezunudur. Aynı zamanda Galatasaray A Takımı'nda forma giymiş milli su topu oyuncusudur. Aynı zamanda atlet olan İpek, crossfit hocalığı yapıyor. CrossFit sporcusu olan İpek Yaşar Hukuk Fakültesini bitirmiştir. Daha sonra yüksek lisans yapan İpek Yaşar başarılı bir avukat adayıdır.
ipekyasar-2jpg

Crossfit Balaban'da koç olarak çalışan İpek Yaşar aynı zamanda Galatasaray su sporu takımında da uluslar arası bir oyuncudur. İpek Yaşar spor kariyeri ile ön planda olmayı çok sevmektedir.