Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Emre kimdir? Emre Durak kaç yaşında, nereli?
Survivor Emre kimdir? Emre Durak kaç yaşında, nereli?
Survivor 2018'de Hakan Hatiopğlu'nun sakatlığı nedeniyle Gönüllüler takımına sonradan dahil olan Emre Durak eleme adayı olarak belirlendi. Emre Durak'ın elenip elenmeyeceği merak ediliyor. Peki Survivor'un en hiperaktif yarışmacısı Emre Durak kimdir, kaç yaşında?
Magazin 5 Mart 2018 - 17:44

Emre Durak kimdir? Emre Durak, Survivor 2018’e yeni dahil olmasına rağmen Survivor hayatı kısa süreceğe benziyor. Oldukça hiperaktif olan yarışmacı All Star yarışmacıları karşısında henüz başarılı bir performans sergileyemedi. Survivor izleyicilerin merak ettiği Emre Durak kimdir, kaç yaşında? İşte Survivor Emre hakkında merak edilenler…

EMRE DURAK KİMDİR?

Emre Durak 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Emre Durak, animatör olarak çalışıyor ve Anadolu Üniversitesi Doğal Kaynaklar Reaksiyon ve Turizm’i mezunu. Meslek olarak dublörlük de yapan yarışmacı, doğa sporlarına olan merakı ile biliniyor. Orman ve dağ yürüyüş ve sporları ile ilgilenen yarışmacının Çılgın Goril isimli Youtube kanalı da bulunuyor. Bu kanalda tehlikeli videoları da çeken yarışmacı aksiyon ve çılgınlığı çok seviyor.

emredurakkapak

Adanalı, olan Emre Eskişehir’de yaşıyor. Emre’nin ilk sözleri “Elimden geleni ardıma koymam, ben sınırlara karşı doğdum. Tecrübeye ayrıca zorluğa doymam” olmuştu. Emre’nin Survivor’daki hayatının ne kadar süreceği şimdiden merak konusu.