Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor enternasyonelde Türkiye-Yunanistan karşılaşması! Survivor son bölümde ödül oyununu kim aldı?
Survivor enternasyonelde Türkiye-Yunanistan karşılaşması! Survivor son bölümde ödül oyununu kim aldı?
Survivor son bölümde All Star ile Gönüllüler, Yunanistan ile karşılaşmak için yarıştı. Gönüllüler takımında ada konseyi ve All Star takımı ile yaşanan polemikler konuşuldu. Acun Ilıcalı bu hafta ödül olarak ne veriyor? Gönüllüler'in güçlenmesi maçlara daha çok heyecan katıyor. Peki Yunanistan ile All Star mı Gönüllüler mi karşılaştı? İşte Survivor son bölüm özeti...
Magazin 19 Mart 2018 - 23:42

Survivor son bölümde neler yaşandı? All Star yine Gönüllüler’i alt etti ve enternasyonel maçta Yunanistan ile karşılaştı. Nefesler tutuldu, maçı kim kazandı? Türkiye mi Yunanistan mı? Hakan ateş püskürdü: Karşı takımın performansı All Star, ama ruhları hiç! İşte Survivor’da yaşanan polemikler, oyunlar ve bütün ayrıntılar…

“KARŞI TAKIMIN PERFORMANSI ALL STAR AMA RUHLARI HİÇ”

Ramazan: Konseyde üç isim çıkacaktı.. Nagihan ismimi verdi. İsmimin potada olmasına şaşırdım geçen hafta performans birincisi olmuştum ne sebeple potada olduğumu bilmiyorum.

 

İpek: Konsey bize güzel geldi. Ama elimizden geleni yapacağız.

Nagihan: Onların yaptığı yalanı dolanı görüyorlar. All Star’ın bu kadar düşeceğini düşünmemiştim. Bizde öyle bir korkusu olacak  her sahaya çıkınca kaçacak yer arıyorlar.

 

Hakan: Murat Ceylan’ın başında dedikleri ile sonunda dediklerinin alakası yok. İpek ne kadar güzel söyledi. Sema sen beni seçerek istatistik mi kovalıyorsun yoksa Nagihan’dan mı korkuyorsun. Zayıflar gidip bizim takım güçlenince All Star ne yapacak? Karşı takımın performansı All Star ama ruhları hiç!

“BENİ ÖNCE ÖVDÜLER SONRA GÖMDÜLER”

Sema: Önce beni övdüler sonra gömdüler. Uğraşma sebeplerini anlıyorum. Hakan sürekli insanları bana karşı kışkırtıyor. İnşallah adalet yerini bulur İpek gider. Bence İpek’in gitmesi gerek hem yazık yani kızın kulağına su kaçmasın.

 

Turabi: Rakip haksız biz de haksızız. Zaaflarından faydalanmak bana yakışmaz. Su oyunları gelirse Cumali ile Funda’nın katılmaması için direteceğim.

Acun Ilıcalı: Kazanan takım Yunan takım ile yarışacak. Karnı da tok çıkacak. Kazanan takım Fenerbahçe-Galatasay derbisini izleyecek ödülünüz sucuk ekmek ve kola.

All Star: 10  Gönüllüler: 7 Yunan takımın karşısına All Star çıkacak.

İpek oyun sırasında kafasını kaydırağa çarptı ve burnundan yaralandı. Oyuna devam edemedi.

ipek
ipke

Hakan: Adamlar sevinmiyor, biz üzülmüyoruz.

Hilmicem: Cumali kendini geliştirdi.

Nagihan: Sessiz kalıyoruz çünkü hazmedemiyoruz. Onların sevincini görmek istemiyorum o yüzden gittim.

Acun: Büyük bir mücadele verdi. All Star kazandı tebrik ediyoruz. Önce ödülle sonra Yunan takımla buluşacaksınız.

Sahra: Moralimi bozan Ümit Karan oldu. Kaptan erkeklere söyleyemediği şeyi kızlara yapıyor.

 

SURVİVOR TÜRKİYE-YUNANİSTAN OYUNU

Acun: Survivor Enternasyonal’e hoş geldiniz. Türkiye en iyi takımını getirdi. Yunanistan ise iki takım birlikte geldi. İki takıma da enerji verecek bir sürprizimiz var. Ballı miksler geliyor.

Türkiye Yunanistan ile farkı açmıştı ancak Yunanlar yetişti.

Türkiye: 9 Yunanistan:9 Bayrak yarışına gidiliyor.

Hilmicem Sema

Mihalis Katerina

Türkiye: 10 Yunanistan: 9 Ödül Türkiye’nin oldu. Kazanan takım yemeğe gidiyor.

Son güncelleme: 23:53 - 19.03.2018