Sözcü Plus Giriş

Survivor Ervim Keklik kimdir? Evrim Keklik kaç yaşında, nereli?

Survivor yarışmasında isminden sıkça söz ettirmeye başlayan yarışmacı Evrim Keklik yüzme antrenörlüğü yanı sıra sualtı hokeyi ve voleybol gibi sporlarla da ilgileniyor. Peki Evrim Keklik kimdir? Evrim Keklik kaç yaşında ve nerelidir?

Güncellenme: 21:22, 08/03/2020
Survivor Ervim Keklik kimdir? Evrim Keklik kaç yaşında, nereli?

Survivor 2020’nin Gönüllüler takımındaki hem performansı hem de tartışmalarıyla dikkat çeken isimler arasında yer alana Evrim Keklik’in hayatı da merak ediliyor. Peki Survivor Evrim Keklik kimdir? Evrim Keklik kaç yaşında ve nerelidir? İşte yarışmacının biyografisi…

EVRİM KEKLİK KİMDİR?

Survivor 2020 Gönüllüler Takımı yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik kendisini şu şekilde tanımlıyor:

“Merhaba, ben Evrim Keklik, 29 yaşındayım. İstanbul’da doğdum, ilkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü’nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti.

Sonrasında yaşadığım talihsizlik sebebiyle, omzumda oluşan sakatlığın tedavisi uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım. Bu sırada, Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim.

Üniversitede 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdüğü için İstanbul’a, yani ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyine başladım.1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne de devam ediyorum.”

İlginizi ÇekebilirCemal Can Canseven kimdir? Survivor Cemal Can kaç yaşında, nereli?Cemal Can Canseven kimdir? Survivor Cemal Can kaç yaşında, nereli?

 

İlginizi ÇekebilirDokunulmazlık oyunu nefes kesti! Peki Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?Dokunulmazlık oyunu nefes kesti! Peki Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?