Survivor Evrim Keklik kimdir? Evrim Keklik kaç yaşında ve nereli?

Ekranların sevilen yarışması Survivor'un renkli yarışmacılarından Evrim Keklik, yarışmalardaki başarısının yanı sıra, zaman zaman tartışmalarla da gündeme gelen isimlerden. Peki Survivor Evrim Keklik kimdir? Evrim Keklik kaç yaşında ve nerelidir?

Survivor Evrim Keklik kimdir? Evrim Keklik kaç yaşında ve nereli?

Survivor 2020’nin Gönüllüler takımındaki Evrim Keklik hayatı merak edilen yarışmacılardan biri. Survivor yarışmasındaki oyunlarda başarılı bir grafik çizen Evrim Keklik, bazen de tartışmalar ve agresif açıklamalarıyla da gündeme geliyor. Peki Survivor Evrim Keklik kimdir? Evrim Keklik kaç yaşında ve aslen nereli? İşte Evrim Keklik’in biyografisi…

EVRİM KEKLİK KİMDİR?

Survivor 2020 Gönüllüler Takımı yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik kendisini şu şekilde tanımlıyor:

“Merhaba, ben Evrim Keklik, 29 yaşındayım. İstanbul’da doğdum, ilkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü’nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti.

Sonrasında yaşadığım talihsizlik sebebiyle, omzumda oluşan sakatlığın tedavisi uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım. Bu sırada, Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim.

Üniversitede 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdüğü için İstanbul’a, yani ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyine başladım.1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne de devam ediyorum.”

Survivor'da bu hafta ilk eleme adayı kim oldu? Performans birincileri açıklandı! İlginizi Çekebilir Survivor'da bu hafta ilk eleme adayı kim oldu? Performans birincileri açıklandı!
Loading...