Survivor Evrim Keklik kimdir? Survivor Evrim kaç yaşında, nereli?

Surivor 2020'de Gönüllüler takımında yer alan Evrim Keklik, yarışmanın en fazla konuşulan isimleri arasında. Hem oyunlardaki performansıyla hem de karakteriyle dikkat çeken Survivor Evrim'in hayatı hakkındaki tüm detaylar haberimizde. Peki Survivor Evrim Keklik kimdir? Kaç yaşında ve nerelidir?

Survivor Evrim Keklik kimdir? Survivor Evrim kaç yaşında, nereli?

Ekranların izlenme rekorları kıran yarışması Survivor 2020’de dikkat çeken yarışmacılardan biri de Evrim Keklik oldu. Gönüllüler ekibinde mücadele eden Evrim Keklik’in kaç yaşında, nereli, mesleği ne gibi soruların yanıtı internette sıkça araştırılıyor. İşte Survivor Evrim Keklik hakkında merak edilen tüm detaylar…

SURVİVOR EVRİM KEKLİK KİMDİR?

Survivor 2020 Gönüllüler Takımı yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik kendisini şu şekilde tanımlıyor:

“Merhaba, ben Evrim Keklik, 29 yaşındayım. İstanbul'da doğdum, ilkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü'nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti.

Sonrasında yaşadığım talihsizlik sebebiyle, omzumda oluşan sakatlığın tedavisi uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım. Bu sırada, Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim.

Üniversitede 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdüğü için İstanbul'a, yani ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyine başladım.1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne de devam ediyorum.”