Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Funda kimdir? Funda Alkayış kaç yaşında?
Survivor Funda kimdir? Funda Alkayış kaç yaşında?
Survivor 2018'de Gönüllüler takımında yer alan Funda Alkayış merak ediliyor. Zayıflama amacıyla spor yapmaya başlayan Funda Alkayış ardından profesyonel bir sporcu olarak dünya şampiyonu olmuştur. Funda Alkayış Gönüllüler takımının başarılı yarışmacıları arasında sayılıyor. İşte Funda Alkayış hakkında bilinenler...
Magazin 27 Şubat 2018 - 19:31

Funda Alkayış kimdir? Survivor yaşantısına alışmaya çalışırken zaman zaman duygusal anlar yaşayan Funda Alkayış sık sık sayı almasına rağmen birçok oyunu da kaybediyor. Survivor izleyicileri Funda Alkayış kimdir? diye merak ediyor.

FUNDA ALKAYIŞ KİMDİR?

Funda Diken Alkayış, 1987 yılında Mersin'de doğmuştur. Eğitimini Mersin Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'nda tamamlamıştır. 2009 yılında zayıflama amacıyla spora başlayan Funda Diken Alkayış; daha sonra sporu hayatına dahil etmiş ve Kick Boks, Muay-Thai ve Wushu spor dallarıyla uğraşmaktadır.

funda-alyakis-kimdir

Ali Alkayış ile evlidir. Funda Alkayış, spora ilk başladığında ailesinin karşı olduğunu bunun nedeninin ise vücudunun morarmış olmasını gösteriyor. Ancak bu spordan vazgeçmediğini inat ettiğini ve başarılı olduğunu belirtmiştir. Kickboksu erkek sporu olarak görmediğini bir çok kadın sporcunun erkek sporcudan başarılı olduğunu belirtmiştir. Bir sporda başarılı olmak için istemenin ve kazanmaya olan inancın önemli olduğunu belirtmiştir. Dünya Şampiyonu olan ve ülkemize 2 altın madalya getirmiştir.