Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Funda kimdir? Gönüllüler takımının öne çıkan ismi Funda Alkayış kaç yaşında ve evli mi?
Survivor Funda kimdir? Gönüllüler takımının öne çıkan ismi Funda Alkayış kaç yaşında ve evli mi?
Survivor 2018 TV8'de tam gaz devam ederken Gönüllüler Takımı ve yarışmacıları merak konusu oluyor. Bu sorulardan bazıları da Survivor Funda kimdir ve nerede doğdu? Gönüllüler takımının öne çıkan ismi kick boks şampiyonu Funda Alkayış kaç yaşında ve evli mi? Tüm bu soruların yanıtı ve daha fazlası haberimizde...
Magazin 15 Mart 2018 - 14:59

Gönüllü takımının mücadelesi ile öne çıkan yarışmacılarından birisi olan Funda Alkayış kimdir? Survivor Funda evli mi ve kaç yaşında? Kick boks şampiyonu Funda Alkayış’la ilgili merak ettikleriniz ve yarışmacının kısa yaşam öyküsü haberimizde.

SURVİVOR FUNDA ALKAYIŞ KİMDİR?

Funda Diken Alkayış, 1987 yılında Mersin’de doğmuştur. Eğitimini Mersin Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda tamamlamıştır. 2009 yılında zayıflama amacıyla spora başlayan Funda Diken Alkayış; daha sonra sporu hayatına dahil etmiş ve Kick Boks, Muay-Thai ve Wushu spor dallarıyla uğraşmaktadır.

fundaalkayisinstagram1

Ali Alkayış ile evlidir. Funda Alkayış, spora ilk başladığında ailesinin karşı olduğunu bunun nedeninin ise vücudunun morarmış olmasını gösteriyor. Ancak bu spordan vazgeçmediğini inat ettiğini ve başarılı olduğunu belirtmiştir. Kickboksu erkek sporu olarak görmediğini bir çok kadın sporcunun erkek sporcudan başarılı olduğunu belirtmiştir. Bir sporda başarılı olmak için istemenin ve kazanmaya olan inancın önemli olduğunu ifade etmiştir. Dünya Şampiyonu olan ve ülkemize 2 altın madalya getirmiştir.