Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Gamze Aksu kimdir? Survivor Gamze Aksu için roldü, gerçek oldu! Güzel oyuncu kaç yaşında ve nereli?
Survivor Gamze Aksu kimdir? Survivor Gamze Aksu için roldü, gerçek oldu! Güzel oyuncu kaç yaşında ve nereli?
Yalan Dünya dizisinde konuk oyuncu olarak ekranda gördüğünüz Gamze Aksu Survivor Gönüllüler takımında yeniden ekrana çıkıyor. Ayrıca Recep İvedik 4 filminde Survivor yarışmasına katılan Gamze Aksu, filmi gerçeğe dönüştürecek. Peki Survivor Gamze Aksu kimdir, kaç yaşında ve nereli ? Güzel oyuncu bu yıl Dominik'te olacak. İşte Gamze Aksu hakkında merak edilenler...
Magazin 5 Şubat 2018 - 10:45

Survivor 2018 başlamak üzere. Gönüllüler takımı şekillendi ve güzel oyuncu Gamze Aksu da Survivor’da olacak. Yarışmanın takipçileri Survivor Gamze Aksu kimdir, kaç yaşında ve nereli sorularının yanıtlarını Google’da arıyor. Haberimizden Survivor Gamze Aksu hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Survivor’da bu yıl yarışarak daha önce Recep İvedik 4 filminde oynadığı rolü gerçeğe dönüştürecek Gamze Aksu kimdir?

SURVİVOR GAMZE AKSU KİMDİR?

1988 yılında dünyaya gelen Gamze Aksu 3 yaşındayken artistik jimnastiğe başladı. Tam 14 yıl bu sporu devam ettiren Aksu, daha sonra kule atlama sporu yapmaya başlamıştır. Modern Dans Bölümü'ne giren güzel oyuncu, sakatlanma yaşayınca Opera Bölümü'ne yatay geçiş yaptı. Sonrasında İzmir'de Paprika Grubu'nu kuran Gamze Aksu, uzun süre şarkı söylemiştir. Paprika ile İzmir'de, İstanbul'da ve sahil bölgelerinde konserler vermiştir.

Yalan Dünya dizisine konuk oyuncu olarak katılan yetenekli oyuncu kliplerde ve reklamlarda rol almıştır. Son olarak Recep İvedik 4 filminde Ebru karakteriyle ilk kez bir sinema filminde rol almıştır.

Güzel oyuncu Gamze Aksu 1,75 boyunda ve 57 Kg ağırlığındadır.

 

Son güncelleme: 10:36 - 06.02.2018