Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Gamze Aksu kimdir? Kaç yaşında ve nereli?
Survivor Gamze Aksu kimdir? Kaç yaşında ve nereli?
Survivor başladığı günden buyana Survivor Gamze Aksu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? soruları gündemdeki yerini aldı. İşte daha önce Recep İvedik 4 filmi, Muhteşem Yüzyıl ve Yalan Dünya dizilerinde rol alan ve Gönüllüler takımında yarışacak Fiiruze Gamze Aksu hakkında merak edilenler...
Magazin 15 Şubat 2018 - 14:40

Survivor Gönüllüler Takımı'da yer alan Firuze Gamze Aksu, Ebru rolü ile Recep İvedik 4 filminde, Muazzez Sultan rolü ile Muhteşem Yüzyıl dizilerinde boy göstermişti. Daha önce Recep İvedik 4 filminde Survivor yarışmacısı olarak rol alan Firuze Gamze Aksu’nun hayalleri gerçek oldu ve Survivor 2018’de yarışmacı oldu. İşte Gamze Aksu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? sorularının yanıtı ve kısa yaşam öyküsü…

GAMZE AKSU KİMDİR?

1988 yılında dünyaya gelen Gamze Aksu 3 yaşındayken artistik jimnastiğe başladı. Güzel oyuncu Gamze Aksu 1,75 boyunda ve 57 Kg ağırlığındadır.

Tam 14 yıl bu sporu devam ettiren Aksu, daha sonra kule atlama sporu yapmaya başlamıştır. Modern Dans Bölümü'ne giren güzel oyuncu, sakatlanma yaşayınca Opera Bölümü'ne yatay geçiş yaptı. Sonrasında İzmir'de Paprika Grubu'nu kuran Gamze Aksu, uzun süre şarkı söylemiştir. Paprika ile İzmir'de, İstanbul'da ve sahil bölgelerinde konserler vermiştir.

gamze aksu SÖZCÜ ile ilgili görsel sonucu

Gamze Aksu, son olarak bir döneme damga vuran Muhteşem Yüzyıl dizisinde de izleyici önüne çıktı. Firuze Gamze Aksu’nun dizideki rolü Muazzez Sultan’dı.

Yalan Dünya dizisine konuk oyuncu olarak katılan yetenekli oyuncu kliplerde ve reklamlarda rol almıştır. Son olarak Recep İvedik 4 filminde Ebru karakteriyle ilk kez bir sinema filminde rol almıştır.