Survivor Gamze kimdir? Firuze Gamze Aksu kaç yaşında ve nereli? İşte hakkında merak edilenler…

Survivor 2018 tam gaz devam ederken gönüllüler takımının en çok merak edilen sorularından birisi de Survivor Gamze kimdir? Gamze Aksu kaç yaşında ve nereli? oldu. Survivor Gamze, Recep İvedik 4 filmi, Muhteşem Yüzyıl ve Yalan Dünya dizilerinde rol almıştı. İşte Gamze Aksu'nun tam adı ve hakkında bilmedikleriniz...

Survivor Gamze kimdir? Firuze Gamze Aksu kaç yaşında ve nereli? İşte hakkında merak edilenler…

Survivor 2018 Gönüllüler Takımı’nda yer alan Firuze Gamze Aksu, Muazzez Sultan rolü ile Muhteşem Yüzyıl dizisinde, Ebru rolü ile Recep İvedik 4 filminde, rol almıştı. Daha önce Recep İvedik 4 filminde Survivor yarışmacısı olarak rol almıştı. İşte Gamze Aksu Kaç yaşında ve nereli? ve Survivor Gamze kimdir? sorularının yanıtı ve güzel yarışmacının kısa hayat öyküsü…

gamzeaksu1

GAMZE AKSU KİMDİR?

1988 yılında dünyaya gelen Gamze Aksu 3 yaşındayken artistik jimnastiğe başladı. Tam 14 yıl bu sporu devam ettiren Aksu, daha sonra kule atlama sporu yapmaya başlamıştır. Modern Dans Bölümü’ne giren güzel oyuncu, sakatlanma yaşayınca Opera Bölümü’ne yatay geçiş yaptı.

Sonrasında İzmir’de Paprika Grubu’nu kuran Gamze Aksu, uzun süre şarkı söylemiştir. Paprika ile İzmir’de, İstanbul’da ve sahil bölgelerinde konserler vermiştir.

gamzeaksu3

GAMZE AKSU’NUN BOYU VE KİLOSU

Genç dinamik ve güzel oyuncu Gamze Aksu, 1,72 boyunda ve 57 Kg ağırlığındadır

Gamze Aksu, son olarak bir döneme damga vuran Muhteşem Yüzyıl dizisinde de izleyici önüne çıktı. Firuze Gamze Aksu'nun dizideki rolü Muazzez Sultan'dı.

gamze aksu SÖZCÜ ile ilgili görsel sonucu

Yalan Dünya dizisine konuk oyuncu olarak katılan yetenekli oyuncu kliplerde ve reklamlarda rol almıştır. Son olarak Recep İvedik 4 filminde Ebru karakteriyle ilk kez bir sinema filminde rol almıştır.

gamzeaksu4 Turabi Çamkıran kimdir, kaç yaşında? Survivor Turabi nereli? İlginizi Çekebilir Turabi Çamkıran kimdir, kaç yaşında? Survivor Turabi nereli?
Loading...