Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Gizem Kurtulan kimdir? Kaç yaşında ve nereli?
Survivor Gizem Kurtulan kimdir? Kaç yaşında ve nereli?
Survivor All Star'ın sakinliğini koruyan gönüllüler takımı yarışmacısı Gizem Kurtulan kimdir? Kaç yaşında ve nereli? soruları yarışma sürerken sorulmaya devam ediyor. Gizem Kurtulan hangi spor dalları ile ilgileniyor? İşte merak edilen yarışmacı hakkında bilinmeyenler...
Magazin 15 Şubat 2018 - 10:56

Gizem Kurtulan kimdir? sorusu Survivor All Star 2018’in en çok sorulan sorularından biri oldu. Peki soğukkanlı davranışları ile ön plana çıkan gönüllüler takımı yarışmacısı Gizem Kurtulan kaç yaşında ve nereli? İşte Kurtulan’ın hayatında dair ayrıntılar…

gizemkurtulan

GİZEM KURTULAN KİMDİR?

Gizem Kurtulan, 19 Nisan 1994 tarihinde Bursa'da dünyaya geldi. Diğer yarışmacılar gibi farklı spor dallarıyla meşgul oldu. Gizem Kurtulan, 1,73 cm boyunda ve 52 kilo. Kurtulan’ın burcu ise Koç.

FİTNESS ANTRTENÖRLÜĞÜ YAPIYOR

Lisanslı olarak basketbol oynayan Gizem, triatlon sporunda Türkiye üçüncüsü olmuştur. 10 yıldır sporla uğraşan Gizem Kurtulan, Bursa Uludağ Üniversitesi'nde fitness antrenörlüğü yapmaktadır.

Güzelliğinin yanı sıra sportif kimliği ve güçlü fiziği ile ön plana çıkmayı başarmıştır. Pilates eğitmenliği veriyor. Yoğun ve sıkı bir antrenman programı ile yarışmaya hazırlanmıştır. 14-15 Haziran 2016 Pentatlon- Bıathle Türkiye Açık Şampiyonası’na katılmış ve dereceye girmiştir. Sağlıklı yaşam ve düzenli egzersizin önemli olduğuna inanan Gizem Kurtulan, şöhretten ziyade sadeliğin gücünü tercih ediyor.

SURVİVOR ALL STAR 4. BÖLÜM TANITIMI

 

Son güncelleme: 11:19 - 15.02.2018