Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Hakan Hatipoğlu kimdir? Hakan Hatipoğlu kaç yaşında ve nereli?
Survivor Hakan Hatipoğlu kimdir? Hakan Hatipoğlu kaç yaşında ve nereli?
Survivor izleyicileri göze çarpan yarışmacılardan Hakan Hatipoğlu'nun hayat hikayesini merak ediyor. Daha önceki yarışmalarda sergilediği başarılı performanslar ile öne çıkan Hakan Hatipoğlu Survivor 2018'de All Star takımından gönüllüler takımına geçti. Peki Hakan Hatipoğlu kimdir? İşte merak edilenler...
Magazin 18 Şubat 2018 - 17:12

Adını Var mısın yok musun ile duyuran Hakan Hatipoğlu daha önce de Survivor’da yarışmıştı. Survivor Ünlüler takımından Hakan Hatipoğlu, Gönüllüler takımına geçti ve hakkında tüm detaylar araştırılmaya başlandı. Peki Hakan Hatipoğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli?

TURABİ İLE HAKAN BİRBİRİNE GİRDİ

Acun Ilıcalı: “Bugün çok erken bir gerginlik yaşadık mutlu değiliz. Senin oraya soğru gitmen doğru değil.”

Turabi: “Oyuna giden bir yarışmacıya laf atmak doğru değil. Durduk yere Hakan'ın yerine gitmedim. Uzaktan konuşacaktım beni davet etti. Hadsizlik yapıyorsun Hakan. Diğer arkadaşlar şunu bilsin yalandan birbirinizi itmeyin en fazla tartışırız gırtlağımıza kadar itiyorsunuz. İlerde özür dileyeceksiniz. Hakan'ı daha tanımıyorsunuz bu anı unutmayın.”
hakan-hatipoglu-sli

Hakan: “Kimsenin kimseye vuracağı yok. Üzerime gelirse cevabını veririm eğer o kadar konuşabilirsen sahada görüşelim benim nasıl olduğumu göreecekler senin ne olduğunu herkes biliyor.”

Cumali: “Kötü bir niyetim yok insanları ayırmak istedim. Kimseye saygısızlığım yok.”

Turabi: “İki oyun kazandın onun gazıyla insanları itiyorsun.”

Acun Ilıcalı ortalığı sakinleştirmeye çalıştı. Yarışmacılar adalarına döndü.

SURVİVOR HAKAN HATİPOĞLU KİMDİR?

Hakan Hatipoğlu, 28 Kasım 1979 tarihinde İstanbul‘da doğdu. İstanbul Burgazada'da büyüdü. Işık Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü'nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kendi reklam ajansını kurdu.
hakanhatipoglu880

2009 yılında Acun Ilıcalı‘nın sunduğu “Var mısın Yok musun?” adlı yarışmaya katıldı. 250. programda yarıştı ve yarışmadan 132.000 TL ile ayrıldı. Var Mısın Yok Musun yarışmacısı Gizem Akın ile evlendi. 2010 yılında Erdal Beşikçioğlu‘nun başrolünde oynadığı “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” adlı dizide Selim karakterini 80 bölüm canlandırdı. TRT Spor'da da spor programı sundu.

Hakan Hatipoğlu, 2010 yılında, 17 Nisan 2010 – 18 Eylül 2010 tarihleri arasında yayınlanan, Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunuculuğunu da yaptığı ve yarışanlar “Var mısın Yok musun” yarışmacılarından seçildiği Panama‘da yapılan “Survivor Kızlar – Erkekler” yarışmasına katıldı.