Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Hakan Hatipoğlu kimdir? Hakan Hatipoğlu Survivor’a devam edebilecek mi? Sağlık durumu nasıl?
Survivor Hakan Hatipoğlu kimdir? Hakan Hatipoğlu Survivor’a devam edebilecek mi? Sağlık durumu nasıl?
Survivor 2018 her bölümü ile izleyicileri ekranlara bağlamayı başarıyor. Hakan Hatipoğlu son bölümlerde sakatlanmıştı. Peki Hakan Hatipoğlu'nun sağlık durumu nasıl? Survivor Hakan kimdir, kaç yaşında? İşte Hakan Hatipoğlu hakkında merak edilenler...
Magazin 20 Şubat 2018 - 20:24

Survivor da başarılı performansı ve polemik yaratan çıkışları ile dikkatleri üzerine çeken Hakan Hatipoğlu kimdir? Yarışma esnasında boynunu sakatlayan Hakan’ın sağlık durumu nedeniyle yarışmaya devam edemeyebileceği açıklandı. Hakan’ın yarışmaya devam edip edemeyeceği ise henüz netleşmedi. Peki Hakan Hatipoğlu kimdir, kaç yaşındadır?

HAKAN HATİPOĞLU KİMDİR?

Hakan Hatipoğlu, 28 Kasım 1979 tarihinde İstanbul‘da doğdu. İstanbul Burgazada’da büyüdü. Işık Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kendi reklam ajansını kurdu.

2009 yılında Acun Ilıcalı‘nın sunduğu “Var mısın Yok musun?” adlı yarışmaya katıldı. 250. programda yarıştı ve yarışmadan 132.000 TL ile ayrıldı. Var Mısın Yok Musun yarışmacısı Gizem Akın ile evlendi. 2010 yılında Erdal Beşikçioğlu‘nun başrolünde oynadığı “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” adlı dizide Selim karakterini 80 bölüm canlandırdı. TRT Spor’da da spor programı sundu.

Hakan Hatipoğlu, 2010 yılında, 17 Nisan 2010 – 18 Eylül 2010 tarihleri arasında yayınlanan, Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunuculuğunu da yaptığı ve yarışanlar “Var mısın Yok musun” yarışmacılarından seçildiği Panama‘da yapılan “Survivor Kızlar – Erkekler” yarışmasına katıldı.