Survivor Hikmet kimdir? Survivor Tuğsuz kaç yaşında?

Survivor Hikmet Tuğsuz yarışmada gösterdiği performans ile kısa sürede favoriler arasında yer almayı başardı. Birleşme partisi öncesinde hünerlerini futbol maçında ve şarkı yarışmasında sergileyen Survivor Hikmet seyircilerin de merakını uyandırdı. Peki, Survivor Hikmet kimdir? Survivor Hikmet kaç yaşına?

Survivor Hikmet kimdir? Survivor Tuğsuz kaç yaşında?

Survivor’da performansı ile erkekler arasında en başarılı yarışmacı olarak gösterilen Hikmet Tuğsuz hakkında izleyiciler aramalar yapıyor. Son bölümde şarkıcılık performansı ile seyirci karşısına çıkan Hikmet merak konusu oldu. Peki Survivor Hikmet kimdir, kaç yaşında?

SURVİVOR HİKMET TUĞSUZ KİMDİR?

Hikmet Tuğsuz 16 Kasım 1986'da Antalya'nın Akseki ilçesine bağlı Bademli kasabasında doğdu. Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'ndan mezun oldu. İlkokul 4. sınıfta, spor ayakkabısı ödüllü bir yarışmaya katılmasıyla sporla tanıştı. Başarılı olduğunu gören antrenörler kendisini atletizme yönlendirdi.

Birçok yarışmada başarılar elde eden Hikmet, milli takım antrenörü Ertuğrul Oğulbulan tarafından decatlon branşına yönlendirildi. Bu branşta yıllarca geçilmedi ve şampiyon oldu. Atletizmin bir branşında dereceleri var ve hentbol, futbol, triatlon, voleybol branşlarında da takımda oynadı. Üniversite bittikten sonra hem antrenörlük hem sporculuğa devam etti. Şu anda da Kırkpınar başpehlivanları Ali Gürbüz, Okan Acar, Ertuğrul Dağdeviren, Bayram Arslantaş gibi değerli sporculara antrenörlük yapıyor.

Loading...