Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Hilmi Cem İntepe kimdir? Survivor Hilmi nerede doğdu kaç yaşında? İşte bilinmeyenleri…
Survivor Hilmi Cem İntepe kimdir? Survivor Hilmi nerede doğdu kaç yaşında? İşte bilinmeyenleri…
Survivor 2018'de All Star Takımı'ndan ayrılarak Gönüllüler Takımı'na geçen Survivor Hilmi Cem İntepe Survivor Hilmi Cem İntepe kimdir? Survivor Hilmi nerede doğdu kaç yaşında? Daha önceki Survivorlarda şampiyon unvanını alan Hilmi Cem İntepe ile ilgili merak edilenler haberimizde...
Magazin 5 Nisan 2018 - 12:46

Hilmi Cem İntepe kimdir? Survivor Hilmi nerede doğdu kaç yaşında? soruları Survivor takipçileri tarafından araştırılıyor. Daha önce iki kez Survivor’a katılmış bir kez şampiyon olmuş bir kez de üçüncülük kazanmıştı. İşte All Star’dan Gönüllüler Takımı’na geçen eski şampiyonun bilinmeyenleri…

HİLMİ CEM İNTEPE KİMDİR?

Hilmi Cem İntepe 19 Mayıs 1992’de Muğla’da doğmuştur. Hilmi Cem İntepe aynı zamanda dizi ve sinema oyuncusudur.

Hilmi Cem İntepe, 1992'de Muğla'nın Menteşe ilçesinin Yenice mahallesinde doğdu. 18 yaşına kadar Bodrum'un Güvercinlik mahallesinde yaşadı. 17 yaşında Latin danslarına yazıldı ve birçok kere salsada Türkiye Gençler Şampiyonu oldu. Ekranlara ilk defa Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmadaki dans gösterisiyle çıktı. 2013'te Survivor yarışmasına katıldı ve yarışmadan birincilikle ayrıldı. Daha sonra ise Survivor All Star'a da katıldı.

hilmicemintepeinstagram1

İlk oyunculuk deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Yavuz karakteri ile yaptı. Sonrasında Çalıkuşu, Stajyer Mafya, Çılgın Dersane 4: Ada gibi dizi ve filmlerde rol aldı. 2016'da Bodrum Masalı'nda Kelebek karakterini canlandırdı.

2013 – Survivor Ünlüler-Gönüllüler – Şampiyon

2015 – Survivor All Star – 3. oldu

2018 – Survivor 2018