Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Hilmi Cem kaç yaşında? İşte Survivor All Star’dan Hilmi Cem İntepe kimdir sorusunun cevabı…
Survivor Hilmi Cem kaç yaşında? İşte Survivor All Star’dan Hilmi Cem İntepe kimdir sorusunun cevabı…
Survivor'da daha önce de yarışan Hilmi Cem İntepe, Survivor 2018'in dikkat çeken isimleri arasında yer alıyor. Survivor All Star takımında yer alan Hilmi Cem İntepe kimdir kaç yaşında ve nereli sorusu Survivor izleyicileri tarafından merak ediliyor. Daha önce Survivor şampiyonluğu bulunan Hilmi Cem'in hayatı...
Magazin 15 Mart 2018 - 09:54

Survivor’da daha önceden de yarışan ve bu sene de ekranlara konul olan yarışmacılardan olan Hilmi Cem İntepe hakkında birçok soru merak ediliyor. Survivor Hilmi Cem İntepe, 2013 yılında düzenlenen Survivor yarışmasında şampiyon olmuştu. Yarışmalardaki performansıyla da dikkat çeken Survivor Hilmi Cem’in hayatı…

SURVİVOR HİLMİ CEM KİMDİR? İŞTE ESKİ ŞAMPİYON…

Hilmi Cem İntepe, Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Hilmi Cem İntepe, 1992'de Muğla'nın Menteşe ilçesinin Yenice mahallesinde doğdu. 17 yaşında latin danslarına yazıldı ve birçok kere salsada Türkiye Gençler Şampiyonu oldu. 18 yaşına kadar Bodrum'un Güvercinlik mahallesinde yaşadı. Ekranlara ilk defa Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmadaki dans gösterisiyle çıktı. 2013'te Survivor yarışmasına katıldı ve yarışmadan birincilikle ayrıldı.

hilmicemic

DİZİLERDE DE OYNADI

İlk oyunculuk deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Yavuz karakteri ile yaptı. Sonrasında Çalıkuşu, Stajyer Mafya, Çılgın Dersane 4: Ada gibi dizi ve filmlerde rol aldı. 2016'da Bodrum Masalı'nda Kelebek karakterini canlandırdı.

Filmler

2014 Stajyer Mafya Birol Başrol
Çılgın Dersane 4: Ada Oyuncu
2018 Hürkuş Başrol

Diziler

2013 Muhteşem Yüzyıl Yavuz Oyuncu
Çalıkuşu Ahmet Somers Yusuf Oyuncu
2016-2017 Bodrum Masalı Kelebek Başrol