Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor İpek kimdir? İpek Yaşar kaç yaşında, nereli?
Survivor İpek kimdir? İpek Yaşar kaç yaşında, nereli?
Survivor İpek Yaşar kimdir? Geçtiğimiz günlerde eleme adayı olarak belirlenen İpek Yaşar, Survivor 2018'e yakın bir zamanda diskalifiye olan Gamze Aksu'nun yerine katılmıştı. Peki İpek Yaşar kimdir, kaç yaşında?
Magazin 5 Mart 2018 - 17:33

İpek Yaşar kimdir? Survivor 2018’e yeni katılan İpek Yaşar eleme adayı oldu. Adaya yeni adapte olan yarışmacı şimdiye kadar parkurlarda başarılı bir performans sergileyemedi. Bu hafta Survivor’da elenecek aday merakla bekleniyor. Peki Survivor İpek Yaşar kimdir? İşte ayrıntılar…

İPEK YAŞAR KİMDİR?

İpek Yaşar 27 yaşındadır. Hukuk Fakültesi mezunudur. Aynı zamanda Galatasaray A Takımı’nda forma giymiş milli su topu oyuncusudur. Aynı zamanda atlet olan İpek, crossfit hocalığı yapıyor. CrossFit sporcusu olan İpek Yaşar Hukuk Fakültesini bitirmiştir. Daha sonra yüksek lisans yapan İpek Yaşar başarılı bir avukat adayıdır.

ipekyasar-3jpg

Crossfit Balaban’da koç olarak çalışan İpek Yaşar aynı zamanda Galatasaray su sporu takımında da uluslar arası bir oyuncudur. İpek Yaşar spor kariyeri ile ön planda olmayı çok sevmektedir.