Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor İpek Yaşar kimdir? İpek Yaşar’ın mesleği ne?
Survivor İpek Yaşar kimdir? İpek Yaşar’ın mesleği ne?
Survivor'a üç hafta önce dahil olan İpek Yaşar yarışmalardaki kötü performansı ile dikkat çekiyor. Geçtiğimiz günlerde eleme adayı olarak belirlenen İpek Yaşar, Survivor 2018'e yakın bir zamanda diskalifiye olan Gamze Aksu'nun yerine katılmıştı. Peki İpek Yaşar kimdir, nereli?
Magazin 15 Mart 2018 - 15:25

İpek Yaşar Survivor 2018’in en başarısız yarışmacısı olarak dikkat çekiyor.Adaya yeni adapte olan yarışmacı şimdiye kadar parkurlarda başarılı bir performans sergileyemedi. Sporcu kimliği ile öne çıkmaya çalışacak olan Survivor İpek kimdir, mesleği ne? İşte Gönüllüler takımında yarışan İpek Yaşar kısa yaşam öyküsü…

İPEK YAŞAR KİMDİR?

İpek Yaşar'ın doğum tarihi hakkında henüz bir bilgi yok. CrossFit sporcu olan ve Instagram da binlerce takipçisi bulunan İpek Yaşar'ın, Gamze Firuze Aksu yerine Survivor 2018'e katılacağı iddia edildi. Survivor 2018’e iki Gönüllü ve iki All Star yarışmacının daha dahil olacağını açıklamıştı.
ipekyasarkapak_16_9_1519463528

CrossFit sporcusu olan İpek Yaşar Hukuk Fakültesini bitirmiştir. Daha sonra yüksek lisans yapan İpek Yaşar başarılı bir avukat adayıdır. Crossfit Balaban’da koç olarak çalışan İpek Yaşar aynı zamanda Galatasaray su sporu takımında da uluslar arası bir oyuncudur. İpek Yaşar spor kariyeri ile ön planda olmayı çok sevmektedir.

Survivor 2018’de bilindiği üzere ilk elenme adayları belli oldu. Survivor 2018’e İpek Yaşar’ın elenen Yağmur yerine mi geleceği yoksa ekstra olarak mı katılacağı bilinmiyor ancak İpek Yaşar çok yakında Survivor 2018’de boy göstermeye başlayacak.