Survivor Kaan kimdir? Kaan Güvenilir kaç yaşında?

Survivor Türkiye Yunanistan'da Türk takımına bir yeni yarışmacı katıldı. Daha önce Evleneceksen Gel programında tanınan Kaan Güvenilir, sakatlanarak elenen Erdem'in yerine takıma katıldı. Peki Survivor Kaan kimdir, kaç yaşındadır? İşte Survivor Kaan hakkında merak edilenler...

Survivor Kaan kimdir? Kaan Güvenilir kaç yaşında?

Murat Ceylan, Survivor 2019’da Türk takımına yeni katılan isim olarak Kaan’ı tanıttı. Yarışmaya katılır katılmaz oyun oynadı ilk oyunda yenildi ancak ikinci turda oyunı almasını bildi. Azim Kaan Güvenilir’i ilk olarak, “Evleneceksen Gel” yarışmasında tanındı. İşte Survivor Kaan hakkında merak edilenler…

KAAN GÜVENİLİR KİMDİR?

1990 doğumlu olan Kaan Güvenilir, 2017 yılında yarışma sonrası Solmaz Çiros nişanlandı. Daha sonra TV8 ekranlarında yayınlanan Aşk-ı Roman isimli dizide nişanlısı Solmaz ile birlikte başrolde yer aldı.

Azim Kaan Güvenilir Survivor için kendini şöyle anlatmıştı:

Sporu sevmemiz aileden geliyor. Fitness ile başladım, süper amatörde futbol oynadım. Survivor benim en büyük hedefimdir. Kendimi çok iyi ifade edebileceğimi düşünüyorum.”

“Atışlarıma çok güveniyorum ve el becerim iyidir. Mental olarak da kendime güveniyorum Sadece aç kalmakla ilgili kendime güvenemiyorum. Sınırlarımı Survivor’da zorlamak istiyorum.”

“Yatakta değil yerde yatmak istiyorum, aç olarak yarışmak istiyorum. Kendimi sınama istiyorum açıkçası. Çok çabuk parlayabiliyorum ama hiç bir zaman adam satmam. En büyük hayalim Survivor’a sınırlarımı zorlamaya gidiyorum ama beni kim zorlayacak onu bilemiyorum.”

Loading...