Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Kader Karakaya kimdir, kaç yaşındadır?
Survivor Kader Karakaya kimdir, kaç yaşındadır?
Survivor 2019'un genç ve çevik yarışmacılarından biri de Kader Karakaya... 1996 doğumlu Kader Karakaya atlettir aynı zamanda spor eğitmenliği yapıyor. Yarışmaya ilk kez katılan Kader Karakaya'nın performansı şimdiden merak ediliyor. İşte Kader Karakaya hakkında merak edilenler...
Magazin 2 Şubat 2019 - 19:27

Kader Karakaya kimdir? Seyirciler Google’dan Kader Karakaya’nın hayatını araştırıyor. 1996 Bursa Osmangazi doğumlu Kader Karakaya, ortaokulda beden eğitimi öğretmeni tarafından keşfedilerek atletizme başladı. Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü'nde eğitimine devam ediyor. Atletizm branşında üniversiteler arası Türkiye şampiyonasına katıldı. Fenerbahçe Spor Okulları’nda futbol eğitmenliği yapıyor.

Kader Karakaya yarışmaya katılmadan önce Instagram hesabından şöyle bir açıklama yaptı:

“Survivor yolcusu kalmasın! Bu gitmeden önceki son fotoğrafım. Hayatım boyunca hiçbir şeyi kolay kazanmadım, her zaman zor olanı sevdim. Şimdi de zor olanı başarmaya, Türkiye Milli takımımızı Yunanistan takımı karşısında bütün gücümle en iyi şekilde temsil etmeye gidiyorum. Bu yolda benim için desteklerinizi bekliyorum. Şimdiden hepinize sonsuz teşekkür ediyorum.”

kader-karakaya