Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Kader adaya veda eden ilk isim oldu! Kader Karakaya kimdir, kaç yaşındadır?
Survivor Kader adaya veda eden ilk isim oldu! Kader Karakaya kimdir, kaç yaşındadır?
Survivor Türkiye Yunanistan'da bu akşam eleme gecesi yaşanacak. Türk takımı dokunulmazlık oyunlarını kaybettiği için elenmek üzere üç isim belirledi. Takımın yaptığı oylamada performansının düşük olması ve takımla sürekli tartışma yaşaması nedeniyle Kader Karakaya belirlendi. Peki Kader Karakaya kimdir, kaç yaşındadır? İşte genç sporcu Kader Karakaya hakkında merak edilen ayrıntılar...
Magazin 12 Şubat 2019 - 19:43

Survivor 2019’da Türk takımdan elenen ilk isim Kader Karakay oldu. Takımın ortak olarak belirlediği Kader, düşük performansı ve sürekli kavga etmesi nedeniyle elem potasına çıkmıştı. Yeterli SMS alamayınca elendi. Kader Karakaya son olarak Seda Ocak ile yaşadığı tartışmayla gündeme gelmişti. 23 yaşındaki sporcu Bursa’da doğdu. Survivor Kader yarışmaya ilk kez katıldı. Seyirciler eleme adaylarının hayatını merak ediyor.

KADER KARAKAYA KİMDİR?

1996 Bursa Osmangazi doğumlu Kader Karakaya, ortaokulda beden eğitimi öğretmeni tarafından keşfedilerek atletizme başladı. Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü'nde eğitimine devam ediyor. Atletizm branşında üniversitelerarası Türkiye şampiyonasına katıldı. Fenerbahçe Spor Okulları’nda futbol eğitmenliği yapıyor.

Son güncelleme: 00:35 - 13.02.2019