Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Marcus kimdir? Kaç yaşında nereli? Gerçek ismi ne? İşte Marcus’un kısa yaşam öyküsü
Survivor Marcus kimdir? Kaç yaşında nereli? Gerçek ismi ne? İşte Marcus’un kısa yaşam öyküsü
Survivor 2018'in en dikkat çeken yarışmacılarından biri olan Survivor Marcus kimdir? Kaç yaşında nereli? Marcus''un gerçek ve tam adı ne? İşte gönüllüler takımında yer alan Marcus'un kısa yaşam öyküsü ve hakkında merak edilenler..
Magazin 15 Şubat 2018 - 15:13

Survivor Marcus kimdir? Gerçek ismi yarışmanın takipçileri tarafından çok merak edilen Marcus Kaç yaşında nereli? Vahşi hayvanlarla olan fotoğrafları ilgi gören Marcus oldukça maceracı bir karakter. İşte tam adı ile Yiğit Marcus Aral’ın kısa hayat hikayesi ve hakkında merak edilenler

SURVİVOR MARCUS KİMDİR?

Tam adı Yiğit Marcus Aral olan Survivor Marcus, eğitimini University Of Miami'de tamamlamıştır. İstanbul'da yer alan model ajansında 3 yıl çalıştıktan sonra 2010 yılında California'ya yerleşen Marcus, burada da İstanbul'da yapmakta olduğu işini devam ettirmiştir. Şirketin yöneticiliğini üstlenmekte olan Yiğit Marcus Aral, yazılım mühendisidir.

marcusic

Her şeyi geride bırakıp Survivor'a gittiğini ifade eden Marcus, sosyal paylaşım platformunda şu ifadelere yer vermiştir;

“Evi ve yasamı bırakıp gitmek her zaman çok zor, nereye ve ne kadar gideceğini bilmemek de cabasi ama şu an zaman macera zaman”

Survivor Marcus, sakin yapısı ve farklı tarzıyla dikkat çekiyor. Özellikle lüks yaşamı, farklı stil ve yaşam tarzının yanı sıra sosyal medya hesaplarından paylaştığı vahşi hayvanlar ile olan resimleri Yiğit Marcus Aral’ı bir hayli ilginç kılmaktadır.

ADRİANA LİMA’DAN MARCUS’LU PAYLAŞIM GELMİŞTİ

Adriana Lima, Survivor 2018’in Gönüllüler takımında yarışacak olan Yiğit Marcus Aral ile birkaç ay önce çekilen bir pozunu Instagram sayfasında “Arkadaşım Yiğit Marcus Aral’a Survivor Türkiye’de iyi şanslar” notuyla paylaştı. Böylece bu iki ismin daha önce tanıştığı da öğrenilmiş oldu