Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Melih kimdir? İşte Melih Özkaya hakkında merak edilenler…
Survivor Melih kimdir? İşte Melih Özkaya hakkında merak edilenler…
Survivor Melih Özkaya bu hafta eleme adayı oldu. Sakin tavırları ile dikkat çeken Melih Özkaya, Survivor 2018 gönüllüler takımında yer alıyor. Peki Survivor Melih Özkaya kimdir? Kaç yaşında ve nereli?
Magazin 5 Mart 2018 - 13:12

Yıllarca profesyonel voleybolculuk yapan Melih Özkaya, Survivor 2018’in en çok merak edilen yarışmacılarından biri. Acun, Melih Özkaya Var Mısın Yok Musun programının efsane yarışmacılarından Antikacı Metin'in oğlu olduğunu geçtiğimiz programlarda açıklamıştı. İşte Survivor Melih Özkaya kimdir sorusunun yanıtı ve hakkında tüm merak edilenler…

SURVİVOR MELİH ÖZKAYA KİMDİR?

Melih Özkaya 1988 yılında dünyaya geldi. Çocukluk yıllarından itibaren spor dalları ile ilgilendi. Melih Özkaya amatör ve kısa vadeli çalışmalarının ardından profesyonel olarak voleybol oynamaya başladı. Bu sürece kadar 15 yıl boyunca voleybol oynadı. Daha sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde alt yapısında oynamaya başlayan Melih Özkaya 8 yıl süren profesyonel voleybol deneyiminden sonra 2. Lig voleybol takımlarında da yer almaya başladı.

Tokat, Payas Belediye Spor, Tofaş, Diyarbakır, Sivas ve daha pek çok voleybol takımında oynadı. Melih Özkaya 3. Lig voleybol takımlarında da boy gösterdi.
melih-ozkaya

2011 yılında kamera önü eğitim alarak oyunculuk yapmaya başladı. Ancak televizyon dizi oyunculuğu çok fazla uzun sürmedi. 2012 yılında Yer Gök Aşk dizisinde 3. Sezonunda rol alan Melih Özkaya bu süreçten sonra oyunculuk eğitimini sürdürmeye devem ederken sporu da hiç bırakmadı. Aylarca Survivor 2018 All Star için hazırlanan yarışmacı Melih Özkaya artık Survivor 2018'de.

ANTİKACI'NIN OĞLU ÇIKTI

Ilıcalı programda verdiği ilginç bilgiye; “Ben de yeni öğrendim…” cümleleriyle başladı. Daha sonra Acun, Gönüllüler takımında yarışmacı olarak boy gösteren Melih'in, Var Mısın Yok Musun efsane yarışmacısı Metin Özkaya'nın oğlu olduğunu açıkladı. Antikacı Metin lakaplı Metin Özkaya'nın Survivor'a geldiğini de söyledi. Metin Özkaya, 225 bin lirayı reddetmişti ve kutudan 200 lira çıkmıştı.