Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Melih kimdir? Survivor Melih Özkaya kaç yaşında ve nereli?
Survivor Melih kimdir? Survivor Melih Özkaya kaç yaşında ve nereli?
Survivor 2018'in yeni sezonunun başlamasının ardından Melih Özkaya kimdir? sorusunun yanıtı merak konusu oldu. İzleyiciler, Melih Özkaya hakkında bilgi edinmek için internet üzerinde araştırma yapmaya başladı. Survivor All Star gönüllüler kadrosunda yer alan Melih Özkaya'nın hayatına dair detaylar...
Magazin 15 Şubat 2018 - 15:12

Survivor Melih Özkaya kimdir, kaç yaşında ve nereli sorusunu soran Survivor izleyicilerinin merak ettiği konular haberimizde. Yıllarca profesyonel voleybolculuk yapan Özkaya dizi oyunculuğu da yaptı. Survivor 2018 All Star gönüllüler takımında yarışacak yarışmacılar arasında Voleybolcu Melih Özkaya göze çarpıyor.

Sürprizlere açık olun

Melih Özkaya (@melihozkaya)’in paylaştığı bir gönderi ()

MELİH ÖZKAYA KİMDİR?

Melih Özkaya 1988 yılında dünyaya geldi. Çocukluk yıllarından itibaren spor dalları ile ilgilendi. Melih Özkaya amatör ve kısa vadeli çalışmalarının ardından profesyonel olarak voleybol oynamaya başladı. Bu sürece kadar 15 yıl boyunca voleybol oynadı. Daha sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde alt yapısında oynamaya başlayan Melih Özkaya 8 yıl süren profesyonel voleybol deneyiminden sonra 2. Lig voleybol takımlarında da yer almaya başladı. Tokat, Payas Belediye Spor, Tofaş, Diyarbakır, Sivas ve daha pek çok voleybol takımında oynadı. Melih Özkaya 3. Lig voleybol takımlarında da boy gösterdi. 2011 yılında kamera önü eğitim alarak oyunculuk yapmaya başladı. Ancak televizyon dizi oyunculuğu çok fazla uzun sürmedi. 2012 yılında Yer Gök Aşk dizisinde 3. Sezonunda rol alan Melih Özkaya bu süreçten sonra oyunculuk eğitimini sürdürmeye devem ederken sporu da hiç bırakmadı. Aylarca Survivor 2018 All Star için hazırlanan yarışmacı Melih Özkaya artık Survivor 2018’de.