Survivor Murat Ceylan kimdir? Gönüllüler’in yeni yarışmacısı Murat Ceylan kaç yaşında ve nereli?

Survivor 2018'e All Star takımında başlayan ancak Acun Ilıcalı'nın kararı doğrultusunda Gönüllüler takımına geçen Survivor Murat Ceylan kimdir? Yakışıklı ve süratli yarışmacı Murat Ceylan kaç yaşında ve nereli? İşte tüm bu soruların yanıtı ve daha fazlası haberimizde...

Survivor Murat Ceylan kimdir? Gönüllüler’in yeni yarışmacısı Murat Ceylan kaç yaşında ve nereli?

Survivor Murat Ceylan kimdir? Gönüllüler’İn yeni yarışmacısı Murat Ceylan kaç yaşında ve nereli? soruları Survivor’da yeni şekillenen takımların ardında tekrar araştırılmaya başladı. Geçmişinde lisanslı binicilik, oyunculuk ve bir müzik albümü de olan Murat Ceylan hakkında merak edilenler…

MURAT CEYLAN KİMDİR?

Murat Ceylan, 15 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Liseden mezun olduktan sonra Londra'ya gitti ve orada, Central Saint Martins de Endüstriyel tasarım okudu. 2 yaşında piyano çalmaya başlayan ve müzik ile ilgilenen Murat Ceylan Wish, İstanbul Devlet Konservatuvarları Profesörü Ergican Saydam'dan müzik dersleri aldı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Şu an ise Yuksek Lisans eğitimine devam etmektedir.

Müzikten başka birçok spor dalı ile ilgilenen Murat, İstanbul Atlı Spor Klubü'nde lisanslı binicilik yapmaktadır. Fitness a olan ilgisi dışında, Surf ve paten yapmayı seven ve aynı zamanda maceracı bir kişiliğe sahiptir.

murat-ceylan-instagram

Survivor Murat Ceylan, 2013 yılında Panama'da yapılan, Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu 3. sezon Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarışmıştır.

17 Eylül 2014 tarihinde TV8'de başlayan “Para Bende” adlı her hafta başka bir ülkede, başka bir şehirde geçen bir yarışmada Almeda Abazi ile yarıştı.

2016 yılında Ozan Doğulu ve Çağrı Sertel aranjörlüğünde, söz ve müziği kendisine ait olan “Yeni Nesil” adlı bir müzik albümü çıkarttı. Çıkış parçasının klibini başarılı fotoğrafçı, Nihat Odabaşı ile çekmiştir. İngilizce parçaları ile de genç sanatçı dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. TMC FİLM ve Fox TV işbirliğinde hazırlanan FAMİLYA dizisinde oynamıştır.

Loading...