Survivor Mustafa Kemal kimdir? Mustafa Kemal Kurt hangi sporla uğraşıyor?

Survivor 2018'e Gönüllüler takımı ile başlayan ardından Ünlüler takımına geçen Mustafa Kemal Kurt, başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Her fırsatta Survivor'u ne kadar çok sevdiğini dile getiren yarışmacı ikinci kez eleme potasına çıktı. Ünlüler takımına sonradan dahil olduğu için arkadaşlarının kendisini aralarına almadığını düşünen Mustafa Kemal bu nedenle eleme potasına çıktığını düşünüyor. İşte Mustafa Kemal Kurt hakkında merak edilenler...

Survivor Mustafa Kemal kimdir? Mustafa Kemal Kurt hangi sporla uğraşıyor?

Mustafa Kemal Kurt kimdir? Mustafa Kemal Kurt, sessiz, sakin duruşu ve yüksek performansı ile izleyicilerden tam not aldı. Mustafa Kemal Kurt, Crossfit antrenörüdür. Türkiye Milli Takımı Rugby oyuncusu ve kaptanıdır. Bulgaristan Avrupa Rugby Şampiyonası katılmıştır.

Rugby güç gerektiren bir spordur. 15 kişiden iki takım ve 40 dakikalık iki devre halinde oynanan oyunda oyuncu elindeki topu ileri pas vermeden kale çizgisinin arkasına geçirmeye çalışır. Mustafa Kemal Kurt en büyük hayalinin Survivor'a katılmak olduğunu söylüyor ve tam bir Survivor ruhuna sahip olduğunu belirtiyor. Bir dönem Zone Zorlu Center'da ve Koç Üniversitesinde Rugby Koç'u olarak çalışmalar gerçekleştirmiştir. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümünden mezun olan Mustafa Kemal Kurt yaşantısını İstanbul'da sürdürmektedir.

Loading...