Sözcü Plus Giriş

Survivor Mustafa Kemal Kurt kimdir, kaç yaşında? Survivor Mustafa Kemal hangi sporla uğraşıyor?

Survivor'da yarışmalar son hızıyla yapılıyor. Elenen yarışmacıların yerine yenilerin katılması ile takımlar son şeklini aldı. Gönüllüler takımına katılan son yarışmacılardan Mustafa Kemal Kurt kimdir, kaç yaşındadır? İşte Survivor Mustafa Kemal Kurt hakkında bilinmesi gerekenler...

Güncellenme: 21:05, 24/03/2018
Survivor Mustafa Kemal Kurt kimdir, kaç yaşında? Survivor Mustafa Kemal hangi sporla uğraşıyor?

Survivor Mustafa Kemal Kurt kimdir? Mustafa Kemal Kurt Crossfit Antrenörüdür. Türkiye Milli Takımı Rugby oyuncusu ve kaptanıdır. Bulgaristan Avrupa Rugby Şampiyonası katılmıştır. Mustafa Kemal Rugby sporu ile ilgileniyor. Rugby güç gerektiren bir spordur. 15 kişiden iki takım ve 40 dakikalık iki devre halinde oynanan oyunda oyuncu elindeki topu ileri pas vermeden kale çizgisinin arkasına geçirmeye çalışır.

Hayatı başarılar ile dolu olan Mustafa Kemal Kurt çok güçlü bir oyuncudur. Ormanı doğayı ve ateş yakmayı çok seven Mustafa Kemal Kurt Survivor 2018’e sonradan katılsa da Survivor adasına çok rahat kısa sürede uyum sağlayacak bir yarışmacıdır.

Mustafa Kemal Kurt en büyük hayalinin Survivor’a katılmak olduğunu söylüyor ve tam bir Survivor ruhuna sahip olduğunu açıklıyor. Biliyoruz ki Gönüllüler bu Survivor’da çok şanslı değil. Çünkü bu zamana kadar yayınlanan Survivor yarışmalarındaki en iyi adaylara karşılık gönüllülerden oluşan bir takım.

Bir dönem Zone Zorlu Center’da ve Koç Üniversitesinde Rugby Koç’u olarak çalışmalar gerçekleştirmiştir. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümünden mezun olan Mustafa Kemal Kurt yaşantısını İstanbul Beşiktaş’ta sürdürmektedir.