Sözcü Plus Giriş

Survivor Mustafa Kemal Kurt kimdir, kaç yaşında?

Survivor 2018'e yarışma başladıktan sonra Gönüllüler takımına katılan Mustafa Kemal Kurt daha sonra Ünlüler takımına dahil olmuştu. Başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Mustafa Kemal, takım ile anlaşmazlıklar yaşadığını, takım arkadaşlarının kendisini aralarına almadığını belirtiyor. Peki Mustafa Kemal Kurt kimdir, hangi sporla uğraşmaktadır? İşte Mustafa Kemal Kurt'un hayatı...

Güncellenme: 20:03, 05/05/2018
Survivor Mustafa Kemal Kurt kimdir, kaç yaşında?

Mustafa Kemal Kurt, sessiz, sakin duruşu ve yüksek performansı ile izleyicilerden tam not aldı. Mustafa Kemal Kurt, Crossfit antrenörüdür. Türkiye Milli Takımı Rugby oyuncusu ve kaptanıdır. Bulgaristan Avrupa Rugby Şampiyonası katılmıştır.

Rugby güç gerektiren bir spordur. 15 kişiden iki takım ve 40 dakikalık iki devre halinde oynanan oyunda oyuncu elindeki topu ileri pas vermeden kale çizgisinin arkasına geçirmeye çalışır. Mustafa Kemal Kurt en büyük hayalinin Survivor’a katılmak olduğunu söylüyor ve tam bir Survivor ruhuna sahip olduğunu belirtiyor. Bir dönem Zone Zorlu Center’da ve Koç Üniversitesinde Rugby Koç’u olarak çalışmalar gerçekleştirmiştir. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümünden mezun olan Mustafa Kemal Kurt yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.