Sözcü Plus Giriş

Survivor Nagihan kaç yaşında? Nagihan Karadere’nin hayatı ve merak edilenler…

Survivor'da önceki dönemlerde de yarışan ve dikkat çeken isimler arasında olan Survivor Nagihan Karadere kimdir? Survivor Karadere kaç yaşında ve nereli? Survivor 2018'in All Star kadrosunda yer alan Nagihan Karadere'nin hayatına dair merak edilen ayrıntılar şu şekilde...

Güncellenme: 12:16, 22/02/2018
Survivor Nagihan kaç yaşında? Nagihan Karadere’nin hayatı ve merak edilenler…

Survivor’ın başlamasıyla Survivor’da yarışan birçok yarışmacının özel hayatıyla ilgili ayrıntılar merak ediliyor. Survivor Nagihan Karadere kimdir? Survivor’da önceden de tanınan yarışmacılardan olan Nagihan Karadere kaç yaşında ve hangi sporlarla uğraşıyor?

En özel kareleri yakalamak onun işi teşekkürler @yayhann #survivor2018

Nagihan Karadere (@nagihankaradere)’in paylaştığı bir gönderi ()

SURVİVOR NAGİHAN KİMDİR?

Dünyanın en zorlu yarışmalarından biri olan Survivor’ın 2018 kadrosuna dahil olan milli atlet Nagihan Karadere 1984 doğumlu, Fenerbahçe’de yetişti ve sürat koşuları branşında birçok müsabakaya katıldı. Nagihan Karadere Survivor’a damga vuran isimlerden biri olmuştu. Survivor 2016’da yer alan ve kadınlar arasında en iyi istatistiğe sahip olan isimlerden olan Nagihan Karadere All Starlar adına ter döküyor. 13-14 Eylül 2003 tarihlerinde Köstence’de düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası’nda 400 metre branşında altın madalya kazandı. Aynı şampiyonada 4x 400m bayrak yarışında gümüş madalya 4x100m bayrak yarışında bronz madalya kazandı. Çin’in Shenzhen şehrinde düzenlenen 2011 Dünya Üniversite Yaz Oyunları’nda 4×400 metre bayrak yarışında gümüş madalya kazanan Türk milli takımında yeraldı, ayrıca 400 metre engelli yarışında bronz madalya kazandı. Sporcu kimliği ile öne çıkan Nagihan Karadere daha önce Survivor’da rakiplerini zorlamış ve büyük iz bırakmıştı.