Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor, Nagihan Karadere’yi şimdiden ağlattı!
Survivor, Nagihan Karadere’yi şimdiden ağlattı!
Survivor Nagihan Karadere'yi şimdiden ağlattı! Survivor All Star 2018'e yoğun bir tempoda hazırlanan Nagihan Karadere'den yarışma öncesi ilginç açıklamalar geldi. Survivor 10 Şubat'ta başlayacak. Karadere yoğun çalışma temposunu 'Gecem gündüzüm birbirine karıştı' diye açıkladı.
Magazin 24 Ocak 2018 - 08:04

Nagihan Karadere kzıını çok özleyeceğini ve daha gitmeden ağlamaya başladığını ifade etti. Karadere konuşmasında atık kadın bir şampiyona ihtiyaç duyulduğunu da sözlerine ekledi.

ŞAMPİYONLUK İÇİN GİDİYORUM!

Survivor 2018’e sayılı günler kala açıklamalada bulunan Nagihan Karadere, “Survivor’a şampiyonluk için gidiyorum. Zaten ben yapmayacağım için beş dakika mı bile ayırmam gerçekten çok istiyorum. Şampiyonluğu hayal ediyorum, gecem gündüzüm birbirine karıştı. Bir şeyiş ne kadar çok istersen o kadar çok yaklaşırsın. Kadın şampiyona ihtiyaç duyulduğu için adaylardan biriyim. Bunun için tüm çabamı sarf edeceğim.” ifadelerini kullandı.

Kızına olan sevgisinden bahseden Karadere şöyle devam etti: “Survivor’da kızım çok özleyeceğim. Gitmeden kızıma doya doya bakıyorum. Kızım bunun farkında, ‘Anne sen Survivor’a gideceksin, seni çok özleyeceğim’ diyor. Bunu duyunca bile acayip duygulanıyorum. Tek özleyeceğim şey kızım olacak. Daha gitmeden ağlamaya başladım çünkü gerçekten kızımı çok çok seviyorum.”

Son güncelleme: 08:06 - 24.01.2018